All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search EmptyLun Dec 21, 2009 12:55 pm

Odata cu selectionarea tanarului Bill Kaulitz,pe atunci in varsta de 13 ani,la concursul de interplretare vocala Star Search,Bill care a ajuns in finala respectivului concurs, a dus la aparitia trupei Tokio Hotel.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Re: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search EmptyJoi Mai 13, 2010 11:31 am

Emil a scris:
ca sa le mearga trebuie sa faca ceva sa nu se mai ia albumele lor de pe orice site Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search 50932
Pai legat de copierea melodiilor si albumelor de pe siteuri,deci muzica piratata, Bill intr-un interviu stiu ca a afirmat ca un fan adevarat trebuie sa le cumpere albumele originale,asa ii ajuta si pe ei sa supravietuiasca,pt ca totusi ei traiesc de pe urma vanzarilor.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Re: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search EmptyJoi Ian 13, 2011 9:36 pm

ce dragut era
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Re: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search EmptyDum Ian 30, 2011 7:39 am

Bill a fost un copil foarte dragut si plin de talent, era si pacat sa ramana un anonim necunoscut.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Re: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search EmptyDum Ian 30, 2011 8:27 am

Asa este
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Vide
MesajSubiect: Re: Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search   Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search Empty

Sus In jos

Si asa a inceput totul,cu aparitia lui Bill la Star Search

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente