All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel vor la Hollywood

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 9:21 am

Cei patru componenti ai trupei Tokio Hotel se gandesc serios sa se mute din Germania in Stele Unite, mai precis la Hoolywood, acolo unde paparazzi misuna la orice colt de strada.

Baietii sunt familiarizati cu locul, dupa ce au inregistrat noul album `Humanoid` intr-un studio din Los Angeles.

`Ne simtim bine in Los Angeles. Acest oras emana atat de multa energie, incat vrem sa o acaparam. Mi s-ar parea grozav sa avem un apartament la Hollywood`, a dezvaluit Bill Kaulitz pentru revista germana Bravo.

Tom, pe de alta parte, ar fi bucuros sa convietuiasca in apropierea altor vedete, cum ar fi Jay-Z si Miley Cyrus. Despre aceasta din urma, Tom Kaulitz a spus ca nu le este prietena, dar s-au intalnit in cateva ocazii.

Desi Hollywoodul este intesat mereu de fotografi, Bill & co. sunt de parere ca nu le vor atrage atentia, intrucat nu sunt atat de cunoscuti ca in orasul natal, Magdeburg.

In alta ordine de idei, gemenii Kaulitz fac misto de ei insisi... cei doi vorbesc despre propria imagine publica, dar intr-un mod comic. Vedeti filmuletul mai jos.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 11:07 am

Eu am inteles k deja au o locuintza in Los Angeles,poate ca a scris georgiana e o stire mai veche.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 11:08 am

Si filmuletzul unde e?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 11:16 am

nu stiu sa pun filmulete....bine...si este ala..in care fak misto unu de altu' este pus sdi pe forum:P
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 11:47 am

Am inteles k era vb de acel filmuletz dar trebuia sa stergi din articol partea unde spune de film.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyLun Dec 21, 2009 11:49 am

ehh....am sa sterg;)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood EmptyDum Feb 14, 2010 12:38 am

Eu nu vreau sa se mute din Germania .....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tokio Hotel vor la Hollywood Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vor la Hollywood   Tokio Hotel vor la Hollywood Empty

Sus In jos

Tokio Hotel vor la Hollywood

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente