All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyLun Dec 21, 2009 9:15 am

Fie ca va vine sa credeti sau nu, Tom si Bill Kaulitz au si ei visuri neimplinite inca.

Gemenii din Tokio Hotel au marturisit in cadrul unui interviu acordat Entertainment Weekly ca una dintre cele mai mari dorinte ale lor, pe care nu au reusit deocamdata sa si-o implineasca, este aceea de a canta la Tokio.

Desi nu au fost niciodata in orasul japonez, Tom si Bill Kaulitz si-au botezat trupa dupa el.

`Auzisem ca este un oras imens si bineinteles numele suna foarte cool: `Tokyo` suna asa de cool. Acesta a fost principalul motiv pentru care l-am ales.`, a povestit Bill Kaulitz.

Un alt vis neimplinit al gemenilor este acela de a realiza un turneu mondial cu Tokio Hotel.
Sus In jos
EU
EU
User Activ

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 6:08 am

super tare !!! Sa treaca si pe la noi !
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 7:21 am

DAAAA..ar fi sooper cool....Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 50932:X
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyDum Feb 07, 2010 9:10 am

EU a scris:
super tare !!! Sa treaca si pe la noi !
Buna idee! Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 494856
Ar trebuii sa faca si asta ca astfel nu s-ar mai numi turneu mondial:-j!
Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 750519
Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 494856
Ar fi chiar aiurea sa nu vina si la noi!Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 596966
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptySam Feb 20, 2010 5:09 am

da..sooper aiurea:(
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 9:50 am

traim in Romana si asta ne ocupa tot timpul Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 596966 Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 596966 Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 596966
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 9:40 am

Totusi ce nu inteleg eu,ei vor turneu international,dar chiar asa la noi de ce nu vin,nu cred ca nu ar merge publicul la concert,oricat ar costa biletul,vin doar odata nu de 2 sau 3 ori.Adica vine Metalica,Aerosmith,Linkin Park si ei de ce ne ocolesc.Sponsori cred ca s-ar gasi,am vazut eu ca la unele festivale au fost sponsori Raffaello,Pepsi,coca cola si altii ce la noi nu se poate?
Si apoi ei nu stiu ce fete frumoase sunt la noi Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 50932 ,doar ca am impresia ca cei sub 14 ani trebuie sa fie insotiti de un adult si asta e o problema f mare pt fane Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 571882
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyDum Mar 14, 2010 10:07 am

Turneu mondial adica in TOATA LUMEA ?
Ca turneu au facut si acum cu " Welcome to Humanoid City "
:x
ma rog
credeam ca un vis de al lor era si ala cu gemenele Olsen , dar il exclud Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz EmptyMar Ian 11, 2011 8:28 pm

cel cu Tokio e acum implinit
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz   Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz Empty

Sus In jos

Visurile neimplinite ale gemenilor Tom si Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente