All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyLun Dec 21, 2009 9:11 am

Fani Tokio Hotel, pregatiti rosiile si ouale! Cineva vrea neaparat sa le incaseze. Perez Hilton face ce face si mai gaseste ceva de comentat la adresa fratilor Kaulitz. De aceasta data, tinta a fost doar Bill si noul sau look.

Bloggerul a anlizat o poza in care Bill era surprins iesind din magazinul Dior, din Paris. Concluziile:

`Sincer. Cineva trebuie sa-i spuna acestei persoane ca look-ul sau nu face bine nimanui, mai ales propriei persoane`.

`Daca ai bani sa faci cumparaturile acolo, atunci ar trebui sa te imbraci mult mai bine`, a completat Perez, facand referire la pantalonii pe care ii purta Bill Kaulitz in ziua respectiva.

Dar `cea mai proasta parte a look-ului` este parul lui Bill, considera Perez Hilton.

Nu este pentru prima data cand `Perezito` scrie despre gemeni. Acum sa recunoastem ca nu in toate cazurile au fost comentarii rautacioase. De exemplu, dupa ce Tom Kaulitz a fost acuzat ca a lovit o fana, bloggerul i-a luat apararea spunand ca fata `nu era pe treaba ei`.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Dec 23, 2009 10:27 am

Nenea asta,Perez,ar trebuii sa se uite si el in oglinda la cum se imbraca Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 3966 Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 389485 ...mi se pare de-a dreptul caraghios Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 45267 Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Dec 23, 2009 10:03 pm

Perez asta e un fraier Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Dec 23, 2009 11:34 pm

parerea mea este ca perez nu este ducata,nu are "cei 7 ani de acasa",mereu cand vine de la petreceri vine beata si mai si conduce,si da se imbraca foarte naspa,sa se uite la ea iar dupa se se ia de bill Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 494856
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Dec 23, 2009 11:57 pm

dar e fata? Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 389485 Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 50932
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 12:00 am

da este o mostenitoare si prin asta a devenit ea "celebra"
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 12:03 am

eu stiam ca perez e un nebun kre se imbraca,ca la carnaval Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633 Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 50932
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 12:11 am

wow,inseamna ca nu este o ea:-??,adica nu stiu,eu ma refeream la ea,eu ea credeam ca s-a luat de bill,si am crezut ca este o greseala ca a scris "Perez",si ar fi trebuit "Paris",adica ma rog,am crezut prost,scuze :">
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMar Feb 09, 2010 7:02 am

..nu sunt indivizii aia anti fan ??? Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 389485
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Feb 17, 2010 8:41 am

Perez asta...e un adevarat loserl-)
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMier Feb 17, 2010 9:49 am

Perez e un idiot...isi face natia de ras...clovn afurisit xD
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Feb 18, 2010 3:38 am

Oh...altul care nu are ce face pe acasa si comenteaza de Bill.
Atentie Perez am auzit ca moartea cauta clovni pe la colturi;;)Fereste-te de colturi sa nu ti-o iei de-a binelea de la fani!
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Feb 19, 2010 6:11 am

ma enerveaza Perez asta ..dar am auzit ca o singura data a zis ceva bun despre TH ! Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 94821 Oricum e un idiot ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyDum Mar 14, 2010 9:28 am

Parez asta sau mai bine Parizer Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519 e o mare idioata adica nu are altceva de facut decat sa se i'a de Twins ? e o mare Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 45267 Un cuvant : INVIDIE ! Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 63219
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Mar 18, 2010 5:55 am

tipu asta n-are ce face............poate-l cauta moartea p akasa si vrea sa scape Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633

yo zik sa lasam fraierii in pace
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyJoi Mar 18, 2010 7:59 am

app. am zis " e o mare " acel sau acea Perez Hilton e fata sau baiat ? Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519 Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Mar 19, 2010 3:54 am

hello nu e vorba de Paris Hilton,mostenitoarea averii familiei Hilton ci despre un Blogger american pe nume Perez Hilton...tipul este un papagal...a zis despre cei de la TH ca nu stiu sa cante,ca fac doar playback...ar trebui sa se uite la filmarea concertului de la care Bill iese plangand de pe scena ca isi pierde vocea :-@ (inainte sa se opereze)
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Mar 19, 2010 4:39 am

da cine se crede?
ar trebui sa se uite la el....

oricum nu avem ce face..cel mai bine ar fi sa nu ii ascultam comentariile...
asa is oamenii in ziua de azi.,.,
ce sa le faci..
vin de la coada vacii,,si comenteaza pe cei care muncesc sa fie originali
Sus In jos
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMar Apr 27, 2010 2:59 am

...tot ce spune este aranjat......pt k nu ar avea el curaj sa o spuna de el .....o stie multa lume.....e amenintat mai mereu de tot felul de oameni nu ma refer numai l fanii th...ci chiar si vedete....a dat odata p mtv k perez se teme ...e un fel de diaconescu..o sa ajunga sa fie bagat in tomberon de cheissa:)))Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519)Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519)...sau de britney spears....sau chiar si de dn gaga:)())Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519).....sau cel mai sigur de pink:)))Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633)Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633)Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 916633).........
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMar Apr 27, 2010 4:58 am

deci cum ati auzit sh voi bla bla chestii dastea
deci Perez porcusor imputit vagabond...bagami'as banii la cec ca m'am enervat..
numai cand ii vad moaca imi vine sa vomit
deci el este un om fara viitor care nu stie decat sa se ia de altii
care muncesk pe branci sa faca o melodie sau chestii dastea
waiiiii deci nu il suport pe acest papagal insomniak !
dai'as numai in gura cu picioarele Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Apr 30, 2010 5:19 am

Si Pere` asta ce tot se ia de ei ... ma cam enerveaza tipul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Apr 30, 2010 8:51 am

La cum arata saracu' om Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519 ......................
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyVin Apr 30, 2010 8:51 am

La cum arata saracu' om Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz 750519 ......................
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz EmptyMar Ian 11, 2011 7:40 pm

Perez Hilton sa stea in banca lui
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz   Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz Empty

Sus In jos

Perez Hilton se ia din nou de Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente