All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

TH fac playback:O?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 7:29 am

Fanii formatiei Tokio Hotel si-au dat seama in sfarsit ca formatia lor iubita nu este atat de talentata pe cat credeau.

Fanii au descoperit indurerati ca membrii Tokio Hotel nu canta live, ci fac playback, in cadrul unui concert recent Tokio Hotel in care, dupa aproximativ jumatate de setlist parcurs, solistul Bill Kaulitz a cerut sa i se deschida microfonul pentru a adresa cateva cuvinte fanilor!

Fanii spun insa ca acest lucru nu ii va face sa ii iubeasca pe Tokio Hotel mai putin, in viitor. Reactie fireasca, la urma urmei, muzica celor de la Tokio Hotel nefiind, se pare, pentru fanii acesteia, mai mult decat un lucru secundar.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 11:22 am

Georgiana ce faci ? de unde iei subiectele astea?Tu esti pro sau contra Th?
postezi dar nu comentezi ce ai scris .
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 11:33 am

pai asteptam sa comentati voi mai intai...pai eu sunt cu ei..dar ma gandeam ca va intereseaza..si..cei care sunt contra ..daca vrei sterg asta:-@
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 11:42 am

[quote="georgiana98"]Fanii formatiei Tokio Hotel si-au dat seama in sfarsit ca formatia lor iubita nu este atat de talentata pe cat credeau.

Aici nu inteleg ce legatura are talentul cu playbackul?
Sa ai talent eu inteleg sa sti sa compui o melodie ,un vers,sa sti sa interpretezi indiferent ce rol ai in trupa ,vocalist-solist sau instrumentist(chitarist,bassist,baterist).
Pai atunci numai Bill mima nu?ceilalti zdranganeau asa aiurea?sau ei cantau la instrumente pe bune?

TH fac playback:O? 94821 astept o lamurire la ce inseamna playback k eu nu mai pot ma doare capul de atatea lagune TH fac playback:O? 276651
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 11:44 am

Nu e nevoie sa stergi ,dar asa cred k e corect sa itzi spui si tu parerea .
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 11:48 am

pai..TH fac playback:O? 750519.....eu ce parere sa zik:))......pai aidk toti cred ca faceu playback...nusyh..mhaa..TH fac playback:O? 750519...voi tre' sa va da-ti cu parerea:))...glumeam:D
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 1:36 pm

Dak e sa o luam pe chestia asta cu playbackul mie si la decernarea premiilor EMA de la Berlin cand au cantat World behind my wall mi s-a parut k Bill mima sau poate a fost din cauza transmisiei sonorul era decalat de imagine.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyLun Dec 21, 2009 2:59 pm

,,Fanii spun insa ca acest lucru nu ii va face sa ii iubeasca pe Tokio Hotel mai putin, in viitor. Reactie fireasca, la urma urmei, muzica celor de la Tokio Hotel nefiind, se pare, pentru fanii acesteia, mai mult decat un lucru secundar''.

Aici alta chestie.Adik sa inteleg k noua(fanilor)nu ne place muzik celor de la Tokio Hotel? nu e ,,mai mult decat un lucru secundar''? Pai atunci ce ne place? Imaginea lor?

Zau acum ce ne place? Tare ash vrea sa stiu ce fani au declarat asa ceva ?Fani cui?poate a altei trupe? eu in nici un caz nu fac parte din acea categorie.E adevarat conteaza si imaginea trupei,dar totushi...daaaaaaaaaaa TH fac playback:O? 389485
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Dec 22, 2009 12:57 am

come on!!!...nu stiu ce au ceilalti fanii in cap dar..mie nu imi plac th doar pentru imagine..toate piesele lor sunt bune si originale, au talent ..cine crede ca nu au talent inseamna ca nu e fan TH fac playback:O? 820988 ....la emisiuni poate da!! sa faci playback dar la concerte in niciun caz!!!..parerea mea TH fac playback:O? 820988
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Dec 22, 2009 11:10 am

eu una nu cred ca th fac playback,nu am fost la un concert de-al lor deci nu stiu,daca am sa ma duc am sa va zic cu siguranta daca cei de la th fac playback
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Dec 22, 2009 2:12 pm

la concerte sigur nu fac playback TH fac playback:O? 326586 , in rest nu prea are importanta pentru ca intr-o emisiune de exemplu, nu o sa ai niciodata sonorizarea care o ai intr-un concert, asa ca e de preferat playback intr-o emisiune la genul ROCK unde chiar e nevoie de un sonor clar.

Daca, canti (vorba vine canti) RAP, poti sa canti si intre blocuri ca tot la fel se aude
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Dec 22, 2009 3:40 pm

Sau poate se terminasera bateriile de la microfon k s-a mai intamplat si altora ,cei care au zis asemenea lucruri despre ei nu ,sigur nu erau fanii lor.Si apoi in ce concert s-a intamplat ma rog TH fac playback:O? 94821
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Dec 22, 2009 11:08 pm

da,sunt o gramada de variante,si in timpul unei emisiuni multi fac playback;)),dau poate
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyDum Feb 14, 2010 1:29 am

nu cred ca fac playback
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Tokio Hotel
Tokio Hotel
User Avansat
User Avansat

VarsatorTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 04/03/2010Numarul mesajelor : 10Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyVin Mar 05, 2010 6:27 am

Nu prea cred ca fac playback .
intrebare : (de ce mai fac concert daca canta playback . Doar ca sa-i vedem cum arata sau de ce?)
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptySam Mar 06, 2010 3:25 am

poate mai fac playback...sunt sigur ca Bill nu poate avea intotdeauna vocea buna.....adica putin ragusit...de asta....logic ca trebuie sa faca...na
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMier Mar 17, 2010 3:25 pm

Au fost momente mai ales in perioada cand i s-a schimbat vocea si tot a cantat in direct.Am vazut cateva clipuri in care suna chiar ciudat dar a cantat.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyDum Mar 21, 2010 6:52 am

am auzit si yo multe despre playback.........dar kred k asta e d l anti-fani


orikum e klar k in concerte nu mimeaza adik bill e atat d pasional.........e km imposibil........poate au fakut-o d kteva ori prin emisiuni......si atat


orikum asta nu are nicio legatura cu talentul lor sau cu iubirea fanilor
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? EmptyMar Ian 11, 2011 8:14 pm

Nu fac playbak
de ce mai au concert, fanii ar putea sa`i asculte playback si pe PC
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




TH fac playback:O? Vide
MesajSubiect: Re: TH fac playback:O?   TH fac playback:O? Empty

Sus In jos

TH fac playback:O?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente