All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyLun Dec 21, 2009 6:18 am

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata OHJMYJIKNRJRNHAWEQM Cu totii cautam dragostea adevarata,sufletul pereche Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 aceea persoana care sa ne fie alaturi pentru totdeauna Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 ...pentru ca a iubii inseamna bucurie si o bucurie neimpartasita nu este o bucurie implinita

"Este ceva ce imi lipseste. Imi doresc mult sa-mi gasesc sufletul pereche, dar nu vreau o fata doar pentru o noapte. Vreau dragoste adevarata, deoarece nu am prea mult timp liber, asa ca vreau sa mi-l petrec cu fata potrivita`, a declarat membrul Tokio Hotel....sunt cuvintele lui bill,un suflet inca tanar Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 in cautarea fericirii absolute!!!

Bill a marturisit ca nu a avut nicio `relatie` de o singura noapte si ca cea mai recenta poveste de iubire a sa a avut loc pe la...13 sau 14 ani... Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 50932 Bill a mai marturisit"Imi plac amandoua surorile Olsen. De asemenea, imi place si Megan Fox. Cred in dragoste la prima vedere. Nu prea stiu ce sa zic... Nu exista `fete faimoase` care sa imi placa, dar gemenele Olsen sunt dragute, si Megan Fox e draguta – toate arata bine, dar nu le cunosc pe niciuna dintre ele, asa ca..."cu o asemenea marturisire nu de mirare ca fanele o iau razna,toti avem nevoie de dragoste chiar si cel mai cool cantaret din lumea rock-ului Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyLun Dec 21, 2009 6:25 am

ehh...mie nu-mi plak gemenele alea:))....si Megan Fox:-W....nush:-??...ce sa zik monyk:))....ehh dha...sa-si gaseasca fata perfecta:>
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyLun Dec 21, 2009 4:06 pm

Of ce frumos spui monyka,ii va fi f greu sa gaseask pe cineva asha cum ishi doreste el,Bill.
Am mai dezbatut subiectul asta ,dragostea e ceva deosebit,trebuie sa daruiesti dak vrei sa primesti la randul tau si dak nu e impartasita e dureros.
Bill a declarat k ii plac gemenele Olsel si Megan Fox ,ca sunt dragutze si arata bine dar k nu le cunoaste personal...
Pai aici are dreptate k una e ce vezi in film sau pe scena ,interpreteaza un rol si defapt persoana respectiva in realitate e cu totul altfel.
Acelash lucru se poate spune si despre Bill,pe scena e un rebel descatusat de orice inhibitzii,dar el defapt e un timid,un visator,un tanar de 20 de ani dar cu suflet de copil.
Cum am mai spus si data trecuta legat de faptul k el asteapta dragostea ,k crede in dragostea la prima vedere,pai cand e sa te indragostesti ...e waw ,totul e de nedescris,nimic nu mai conteaza decat cele 2 persoane implicate,important e sa fie sentimentul reciproc.
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMar Dec 22, 2009 12:38 am

adevarat !! Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 471606 ii va fi foarte greu sa gaseasca pe cineva asa cum isi doreste el..dar nu e imposibil,cum am mai spus ...bill merita tot ce-i mai bun Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 494856 sa tot vorbesc despre el si dragostea adevarata si nu m-as satura vorbind.. Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 750519
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMar Dec 22, 2009 11:13 am

da este adevarat,bill merita tot ce este mai bun,a zis de megan fox si gemenele olsen ca poate ii plac cum arata,sau eu stiu,eu cred ca la asta s-a refe rit Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 207842
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMar Feb 09, 2010 7:02 am

super sper sa o si gaseaSCA
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMier Feb 10, 2010 4:23 am

Citeste regulamentul ala nenorocit odataX( nu ai voie sa postezi cu culori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMier Feb 10, 2010 7:35 am

"regulamentul ala nenorocit" Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 750519 te-ai saturat sa-i repetzi acelashi lucru,nu?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyDum Feb 14, 2010 1:36 am

gata il final l'am citit ....nu mai e nevoie sa repeti ! nu aveam voie sa scriu colorat Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyDum Feb 14, 2010 1:37 am

la ce e bun regulamentu l???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMar Feb 16, 2010 8:06 am

Regulamentul este facut pentru a fi respectat, iar in acest caz nu riscam sa fim stersi...plus de asta culorile sunt alese pentru a ramane totul cum trebuie in cazul in care schimbam culoarea sau designul.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMier Feb 17, 2010 8:38 am

..dap...deci....in legatura in subiectul...sa o caute:D
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata EmptyMar Ian 11, 2011 8:23 pm

De cand o cauta nu a mai gasit-o
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata   Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz cauta dragostea adevarata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente