All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz, shopping la Paris

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyLun Dec 21, 2009 1:50 am

Bill Kaulitz, shopping la Paris Bill_kaulitz_tokio_hotel_paris
Coafură-cucurigu, tocuri de bărbat… ce mai, Bill Kaulitz are cel mai original look printre soliștii trupelor de rock.
Solistul cele mai în vogă trupe de export germane, Tokio Hotel, a fost joi la Paris să facă cumpărături. Acesta a fost surprins în timp ce studia amănunțit oferta unui butic, într-un mall parizian.
Ce zice băiatul despre lookul său feminin de bărbat fragil?
“Nu este un job pentru mine. Este viața mea. Tokio Hotel este (o extensie a) personalitatea mea, iar lookul meu derivă din aceasta.”
“Mi se pare absolut cool că el primește toată atenția”, glumește Tom. “Doar că eu mă aleg cu mult mai multe fete decât fratele meu geamăn.”
Unul cu coafuri extravagante și manichiură impecabilă, celălalt cu fetele. E și asta o schemă interesantă…
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyLun Dec 21, 2009 1:54 am

Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519...hehe.....ehh dhaa...aiki intr-adevar....Bill are niste undhi de invidiat:X:X:X...ehh si succesul asta cu fetele....ehh sa vedem cat mai dureaza:))..hehe
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMar Dec 22, 2009 8:01 am

shopping la paris,frumos vreau si eu Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMar Dec 22, 2009 8:03 am

foarte tare,o serie de cumparaturi la paris ar fi prea frumos.poate o sa ajungem candva si pe acolo
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Dec 25, 2009 7:26 am

mda..poate o sa ajungem si noi la paris..intr-o alta viata:))..just kidding!!paris-orasul dragostei:X:X:X
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Dec 25, 2009 1:21 pm

Shoppig pana la urma potzi face oriunde dar sa fie produsele de calitate,sa stii sa le asortezi cu ce incaltzari si accesorii sa le asociezi k sa nu aratzi k un pom de craciun.
Cred k totusi celebritatea are si avantaje,potzi sa calatoresti,sa faci cumparaturi ba din Paris,New York,Tokio,Londra,Berlin sau Roma. Bill Kaulitz, shopping la Paris 918749
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Dec 25, 2009 1:23 pm

Dar acum sa fim seriosi ,Bill arata SUPERB in pantalonii aia albi ,e hot hot hot ...
Bill Kaulitz, shopping la Paris 443357
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMar Dec 29, 2009 11:38 pm

da ii sta foarte bine cu pantalonii albi Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 arata ..yumiiii:))))..hotttttt!!!! Bill Kaulitz, shopping la Paris 443357
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMar Dec 29, 2009 11:42 pm

Mie nu imi plac tocurile Bill Kaulitz, shopping la Paris 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMier Dec 30, 2009 3:05 am

da chestia cu tocurile mi se pare.. Bill Kaulitz, shopping la Paris 276651 ..cam naspa...nu am mai vazut la nici un baiat sa poarte tocuri..si cand am vazut prima poza cu el pe tocuri...am ramas...OMG
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMier Dec 30, 2009 6:22 am

cand am vazut prima oara tocurile am ramas Bill Kaulitz, shopping la Paris 63219 si atunci in capu' meu era o mare aglomeratie de idei si toata ziua m-am purtat cam ciudat Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519 ...nu gaseam nici o explicatie(ca sa ma impac cu ideea).dar acum, cu timpul mi se pare ca e chiar foarte cool Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519 Bill Kaulitz, shopping la Paris 918749 ...stie sa se deosebeasca de altii Bill Kaulitz, shopping la Paris 50932 ...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Ian 01, 2010 5:53 am

Cum nu atzi mai vazut barbati cu tocuri,biner ca sunt si eu pe aici .
Am sa caut si voi posta pe blogul meu pt ca tocuri la pantofii barbatesti s-au purtat ceva timp in urma,am vazut si eu in poze si nu erau staruri rock sau ceva genul,ci oameni obisnuiti.
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptySam Ian 02, 2010 7:25 am

da au purtat si barbati tokuri(eu styam asta)...candva..si akm k poarta bill..cn stie,poate se vor purta din now:X:X ...
Sus In jos
kat2108
kat2108
User Neactiv

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 03/01/2010Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Ian 03, 2010 9:41 am

pantofii lui seamana cu ai mamei:)) ps: chiar ca e scandura, numa jeaca ii mai da o forma in rest, scobitoare. o si da pantaloni albi stramtzi pe el=hot:d
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptySam Feb 06, 2010 8:01 am

Ah ..la ora asta sunt asa visatoare .....la PARIS sa'ti faci cumparaturi in orasul Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 dragostei.....Bill e adorabil Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 Bill Kaulitz, shopping la Paris 89226
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Apr 18, 2010 6:05 am

Bill Kaulitz, shopping la Paris 918749 ce cool
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMier Apr 21, 2010 6:19 am

hehehe Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519
ce tocuri are domnisorul Trumper Bill Kaulitz, shopping la Paris 507414
sper ca a gasit ceva sa se potriveasca cu acele tocuri Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519

Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856 Bill Kaulitz, shopping la Paris 89226
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMier Apr 21, 2010 6:19 am

app tocurile se potrivesk cu freza Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyMier Apr 21, 2010 6:20 am

nu'i asa Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519
???????????

Bill Kaulitz, shopping la Paris 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Apr 25, 2010 12:33 am

Dar lui Bill ii sta f bine asa cum se imbraca,are stilul lui propriu,asta e un avantaj sa fi vedeta sa te poti imbraca cum iti doresti.
Cum ar fi acum sa il vezi pe colegul de la clasa...B de exemlul venind la scoala cu tocuri si creasta Bill Kaulitz, shopping la Paris 477593 ,eu cred ca ar fi beton cu conditia sa ii stea bine.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Apr 25, 2010 12:38 am

Acum sa fim corecti,stilul feminin a imprumutat din moda masculina pantalonii,nu zic doamne fereste sa ii vedem pe baieti cu fuste,dar au luat si ei ce au putut,bijuterii,freze mai feminine,tinute mai viu colorate extravagante.Eu nu sunt egoista si chiar ii admir pe cei care au curajul sa abordeze un stil mai aparte,sa iasa din ,,anonimat''.
Si daca tot vrem sa fim corectii si in antichitate barbatii purtau bijuteri ,ca sa nu mai zic de perioada renascentista pe vremea regilor cand se si machiau si aveau perucile alea sofisticate.
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Apr 30, 2010 10:27 am

Bah tocurile asta sunt chiar misto
:x
Sa le vedeti tocurile' lu' Geo de la scl Bill Kaulitz, shopping la Paris 916633
Avea unele aproapte identice cu cele a lui Bill de la EMA 2009 [ parca ] nu mai stiu sigur
Dar sunt aproape identice :x
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyVin Apr 30, 2010 10:27 am

Si astea sunt misto ;x Adik' mie'mi plac Bill Kaulitz, shopping la Paris 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Mai 02, 2010 1:04 am

Mariaaaa Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519))
te iei de tocurile mele Bill Kaulitz, shopping la Paris 750519 Bill Kaulitz, shopping la Paris 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris EmptyDum Mai 02, 2010 1:04 am

Billy e superbbb Bill Kaulitz, shopping la Paris 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz, shopping la Paris Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz, shopping la Paris   Bill Kaulitz, shopping la Paris Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz, shopping la Paris

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente