All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Melodia preferata a lui Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyLun Dec 14, 2009 3:15 am

Formatii preferate:Green day,Good Charlotte,Blink 182,Simple Plan
Cantecul preferat: Boulevard Of Broken Dreams

Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyLun Dec 14, 2009 3:16 am

ce credeti?....mie imi place
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyLun Dec 14, 2009 3:27 am

Si mie imi place...o ascultam anul trecut si de 10 ori la rand...e foarte buna piesa,iar cei de la Green Day au intradevar melodii bune...
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMier Dec 16, 2009 7:10 am

foarte frumoasa melodia:)Melodia preferata a lui Bill 820988
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyJoi Dec 17, 2009 12:20 am

dap si green day st tari........totusi raman la prima mea dragoste........TOKIO HOTEL Melodia preferata a lui Bill 750519
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyJoi Dec 17, 2009 1:06 am

sa incercam si putin simple plan.......k doar ii place lui bill


Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyJoi Dec 17, 2009 11:59 am

da green day is tari:>...dar totusi deocamdata raman la TH...Melodia preferata a lui Bill 750519..pe primul lok:>
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyJoi Dec 17, 2009 9:17 pm

naspa simple plan Melodia preferata a lui Bill 3966
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyJoi Dec 17, 2009 10:30 pm

nici mie nu prea imi place simple plan...au unele melodii dragute...dar nu toate Melodia preferata a lui Bill 50932
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyVin Dec 18, 2009 12:00 am

ehhh...pai niki green day nu's perfecti;)..adik sunt..si simple plan sunt naspa:))
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyVin Dec 18, 2009 3:30 am

Chestia e ce ii place lui Bill... Melodia preferata a lui Bill 477593 k ne plac noua sau nu...

Green Day mie una nu imi plac ,poate o melodie sau doua care au fost date la radio de ma intoxicase cu ele,dar nu vreau sa zic k de cand am descoperit TH numai pe ei ii ascult,nu ,dar dak am forumul deschis nu ascult altceva decat muzik data la rodioul lor oficial si nu ma satur,nu schimb sau sa il dau mai incet... Melodia preferata a lui Bill 432988
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyVin Dec 18, 2009 3:32 am

oo da...bravo fatoo:))..si eu fac la fel:>..ehh si asta cu green day...simple plan..ehhh.....fiecare ..cu preferintele lui:P
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMar Dec 22, 2009 11:20 am

green day sunt foarte tari,mie una imi plac si nu imi voi schimba parerea prea curand:P
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptySam Ian 02, 2010 1:53 am

hey hey nu mi-o luati in nume de rau si mie imi plak th mai mult ca orice si mai mult ca oricand.....hmmm mi s-a parut o idee buna
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMar Feb 09, 2010 7:25 am

a frumoasa melodia la fel ca bill ... Melodia preferata a lui Bill 89226 Melodia preferata a lui Bill 89226 Melodia preferata a lui Bill 89226 ma asteptat la altceva ...nu pare prea agresiva ..asculta muzica bune ..se vede ca are gusturi !!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMar Feb 09, 2010 9:09 am

pe prima o ador
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyLun Feb 15, 2010 2:46 am

kiar i se potriveste lui bill.......orikum s-a mai inspirat d l green day....mai demult avea si un tricou cu ei...
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMier Feb 17, 2010 8:38 am

hehe..imi place melodia:X:Xe super:X
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill EmptyMar Ian 11, 2011 8:15 pm

Green Day, daaa
melodia a fost aleasa hitul anului
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Melodia preferata a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Melodia preferata a lui Bill   Melodia preferata a lui Bill Empty

Sus In jos

Melodia preferata a lui Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente