All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

De ce va temetzi cel mai mult?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptySam Feb 20, 2010 1:55 am

Sunt mai multe :
-paianjeni
-reptile [soparle,serpi]
-sa fiu muscata de o rozatoare De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 235659 [soricei,sobolani si alte aseamanatoare in afara de iepurasi ]
-de morti,morga [am cosmaruri la astea ]
-sa dorm in casa cu un mort,adevarata tortura pentru mine [atunci cand a murit bunica mea nu am dormit acasa De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 57845 ]
-sa devin peste noapte pitipoanca De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 235659
-cel mai frica imi e sa nu se intample ceva rau cu THDe ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 571882 ..Doamne fereste!
...si lista continua De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519 .
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptySam Feb 20, 2010 2:38 am

Mie mi se face frica de voi De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633 cu voi nu se poate merge pe strada De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptySam Feb 20, 2010 2:59 am

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633
Sus In jos
darkness
darkness
User Activ

GemeniCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 22/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : buftea cityJoburi/Distractii : forumurile :xStare de spirit : iubareatsa.

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Feb 24, 2010 8:33 am

Mie imi e frica de:
* soareci De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 496743
* moarte De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 276651
*paianjeni De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 676994
*cutremurrr
etc
etc
De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 820988
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Feb 25, 2010 8:30 am

si mie mie frica de morgasau morti am mai zis:Dsayu de soareci..aaa:-ss
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyVin Feb 26, 2010 4:28 am

Drinni93 a scris:
Mie mi se face frica de voi De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633 cu voi nu se poate merge pe strada De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519

Adica? De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyVin Feb 26, 2010 8:01 am

Pai analizeaza...Va e frica cam de orice...Auziti intr-un tufis un sunet...de la vant...si incepeti sa va speriati..auziti pasii vostri si incepeti sa fugiti[credeti ca sunteti urmarite] Eu sunt chiar relax cu astea...nu as merge pe strada cu asemenea persoane...deci mie frica de voi ca poate tipati pe strada:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyVin Feb 26, 2010 8:39 am

daca ai fi la noi pe strada..numai tipete ai auzi De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 94821..si vine politia la noi si chestii :-J
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyVin Feb 26, 2010 9:00 am

intr-adevar eu sunt fff paranoica De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyLun Mar 01, 2010 1:48 am

Drinni93 a scris:
Pai analizeaza...Va e frica cam de orice...Auziti intr-un tufis un sunet...de la vant...si incepeti sa va speriati..auziti pasii vostri si incepeti sa fugiti[credeti ca sunteti urmarite] Eu sunt chiar relax cu astea...nu as merge pe strada cu asemenea persoane...deci mie frica de voi ca poate tipati pe strada:))
Depinde ce persoane am in jurul meu cand dau de  cele  spuse mai sus.Daca sunt persoane mai importante sau ceva de genul,ma abtin.Dar raman speriata.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Mar 18, 2010 7:18 am

drinni are dreptate.....km multi paranoici prin zona......mie mi-e frik d un sg lucru d dentisti.....am vazut destui serpi si paienjeni l viata mea k sa-mi dau seama k st inofensivi
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Mar 18, 2010 7:26 am

Azi am fost la dentist...a fost ok...mau taiat in gura...miau bagat ceva pe mandibula pe os si acum sunt taiat in gura...dar nu a durut...doar atata timp cat mia bagat chestia aia langa os De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 471606 a fost ok De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Mar 18, 2010 8:18 am

eu una cred k ash fi leshinat De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyVin Mar 19, 2010 2:53 am

nu ai cum De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
darkness
darkness
User Activ

GemeniCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 22/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : buftea cityJoburi/Distractii : forumurile :xStare de spirit : iubareatsa.

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMar Mar 23, 2010 12:49 am

buna >De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 50932< 1 Pai ! Pai mie imi este frica de:
* sa nu ma trezesc intr'o zi intr'un sicriu De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 678541 nu stiu de ce dar mereu ma gandesc la chestia asta ca si cum as tipa De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633 intr'un sicriu De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 676994
* imi este frica de paianjeni, sobolani, ganganii :-<
* imi este frica sa nu mai fac vreodata accident cu masina De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 63219
*imi este frica sa nu orbesc ,surzesc...etc
cam atat De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 89226 kiss la voi !
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMar Mar 23, 2010 2:01 am

Mie mi-ar place sa ma trezesc intr-un sicriu... De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Mar 25, 2010 10:21 pm

Da ! Am inteles !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Apr 07, 2010 3:55 am

mie imi e frika de mama De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519)De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633)
mrg... lasand gluma la o parte
imi e frika de moarte De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 63219
De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 676994
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Apr 07, 2010 3:56 am

a da si imi e frika de inaltimi prea mari De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
am rau de inaltime De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 50932
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Apr 14, 2010 6:40 am

Bine..Bine...
chiar ca sunteti..culmea..
dar fine :-j
mie nu prea imi e frica de nimic....
De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 50932
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Apr 14, 2010 6:43 am

mie de inaltimi prea mari cum am mai zis De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
asta vara eram in roata in Herastrau' sh am inghetzat de frika De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
il tzineam pe vara'miu' de camasa strans rauu de tot De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519 De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyMier Apr 14, 2010 8:45 pm

Geo pe varatu' adik Maru' De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633
Ma rog pai mi'e frica :
Sa ma uit in oglinda noaptea De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519)))
Sa mor/ cum frate sa mor nu vreau sa stiu ca nu mai exist e paranoic
Sa ma uit la fenomene stranii noaptea , singura De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 750519
Sa dispara TH de pe fata pamantului De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 63219
Sa apar intr'un episod din saw De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 916633 [ asta e tampita dar ce vrei.. ]
Sa vina apocalipsa
Sa stau intr'un costiug
Sa ma manance un urs
Sa ma inec [ ori cu apa ori cu mancarea care mi sa intamplat ]
Sus In jos
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 15, 2010 4:11 am

pot sa zik k am fobie de cuvintele lungi iar asta se numeste culmea hipopotomonstrosecvipedaliofobia deci tot acest cuvant imens este denumirea fobiei de cuvintele lungi:))..imi este teama de paianjeni,soareci,serpi si de prosti in general:))
Sus In jos
Jenica
Jenica
Super Postator

RacSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 10/04/2010Numarul mesajelor : 66Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 15, 2010 7:16 pm

Mie mi-e frica de serpi . Era sa ma muste unul si de atunci ii urasc De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 676994
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 EmptyJoi Apr 15, 2010 8:26 pm

vie mi-e frica de viitor !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: De ce va temetzi cel mai mult?   De ce va temetzi cel mai mult? - Pagina 2 Empty

Sus In jos

De ce va temetzi cel mai mult?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente