All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMar Dec 08, 2009 9:58 am

Ziua inregistreaza, noaptea flirteaza. Tom Kaultiz are doua preocupari in aceasta perioada: sa termine de inregistrat piesele pentru noul album Tokio Hotel si sa intre in gratiile cantaretei Chantelle Paige.

Cei doi au fost surprinsi purtand o discutie intr-un bar din Los Angeles, dupa care, informeaza bild.de, au parasit localul impreuna.

Chantelle Paige are 21 de ani si canta in formatia Flipsyde. Intrebata de tabloidul german cum au decurs lucrurile, aceasta a afirmat: `Eram cu niste prieteni in barul unui hotel, cand a aparut si Tom. La putin timp ne-am asezat unul langa altul si am inceput sa vorbim. Restul serii l-am petrecut impreuna, retrasi`.

Mai mult, Chantelle a spus ca Tom este adorabil, este barbatul visurilor ei. Dar prietenii au avertizat-o in privinta cantaretului: `Cand vine vorba de fete, Tom are o anume reputatie. Mi s-a spus ca in fiecare weekend iese cu alta fata. Daca Tom nu ar fi un Casanova, cu siguranta m-as indragosti de el`.

Cat despre ce s-a intamplat dupa ce au plecat, blonda a precizat: `ne-am imbratisat si ne-am spus `pa`, dar din cauza reputatiei lui Tom nimeni nu ma va crede`

Managerul Tokio Hotel, David Jost a declarat pentru Bild ca pe parcursul zilei Tom munceste din greu la noul album, dar nu stie ce face pe parcursul noptii.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMar Dec 08, 2009 10:00 am

este de pe 2 iulie 2009:d..am precizat;)..ca sa stiti:d..si chantelle neaga..dar poate pun niste poze;)...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyJoi Dec 10, 2009 2:01 am

Ink o victima a neinblanzitului Tom,vor mai fi multe.
Unele sunt vipuri,altele fete dragutze kre nu refuza o asemenea sansa de a fi cu Tom macar pt cateva ore.
Greu de crezut dar va fi si una care ii va fura inima ,dar va mai trece mult timp pana atunci si tabloidele vor mai scrie mult despre intalnirile de o noapte ale chitaristului trupe Tokio Hotel.
Oricum Chantelle dupa cum afirma si ea a fost prevenita de reputatzia lui Tom,asa k sa nu se planga,dar nici sa nu se laude(adik sa nu de-a detalii)k atunci cred k si Tom are ceva de spus.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyLun Dec 14, 2009 7:03 am

tom va mai fi mult timp un casanova si va mai agata multe fane ...........pana intr-o zi cand va gasi fata potrivita pt care va incheia capitolul ''one night another one girl''
sa recunoastem........ii sta bine asa un tom sensibil sau un bill salbatic ar fi ciudat
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Dec 23, 2009 9:37 pm

da mult prea ciudat.."bill salbatic" Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519 ..nein:)))tom o sa mai fie mult timp "don juan" Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519 dar sa vedem atunki cand o sa-sy gaseasca nasul..daca o sa se indragosteasca de o fata si aceea "fata"...nu-l va placea,atunki s-a zis k "don juan-ul " nostru...in orice caz,tom e super la fel si toti ceilallti membrii..fiecare merita ce-i mai bun!!!tschuss Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 89226 Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 89226 Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 89226
Sus In jos
EU
EU
User Activ

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 6:00 am

hmmmm...nu e cine stie ce chantelle asta ...Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 63219 ce nasol
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 6:16 am

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 3966 Da....Tom.....asa e el..„one-night-stand”....Am vazut video km o pwpa:-l....Im jelous...:-l
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 6:17 am

hehe....lasa ca iti trece
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 6:24 am

o ajut eu sa treaca...Beoo bine ai revenit..si nu mai fi geloasa..a trecut :-J
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 9:17 am

bah....snt „Bro” nu „Beo”Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 916633Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519...shhhh...tot geloasa snt:-l...ai vazut km o pwpa nuh?
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 9:36 am

da logik..si daa..greseala de tipar Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 916633 ..mda..si eu sunt putin geloasa..dar ma gandesc ca a trecut..a fost doar o aventura..deki Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptySam Feb 06, 2010 9:56 pm

Se poate sa va ziceti pe nume? Va ziceti "Bro" pe strada sau pe messenger, pentru ca aici, totusi, suntem multi...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyDum Feb 07, 2010 11:25 pm

Isi..mai spune..cineva asa Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 389485 ?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMar Feb 09, 2010 9:05 pm

E draguta si Chantelle ...
Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 25ukxn6
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Feb 10, 2010 4:26 am

Mie nu imi place....e blonda:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Feb 10, 2010 7:07 am

si urata Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519..si are un nas ffoarte urat Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 750519
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Feb 10, 2010 7:37 am

hmmmm..nj...de ce dar mie mi se pare draguta...adic...nah nu statea Tom..cu orice urata:D Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 432988
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Feb 10, 2010 8:15 am

Drinni93 a scris:
Mie nu imi place....e blonda:|
Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 11551 si ce ai cu blondele,ma rog? Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyDum Feb 14, 2010 1:41 am

e mai draguta decat prietena noua a lui Bill Pinky ..si in orice caz parca e mai frumoasa decat Trina ..... Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyLun Feb 15, 2010 2:36 am

hey akum p toti ne roade gelozia l un moment dat.....
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMier Feb 17, 2010 8:52 am

daaa.......si Stefania...si eu cred ca este mai draguta decat Pinky...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyMar Apr 13, 2010 9:36 am

chantelle asta sau cum in puii mei o cheama este o plagiatoare frate Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 63219
nu stia nimeni de ea si de trupa in care canta..
dupa ce a iesit cu Tom a devenit vedeta...ca sh Trina aia..
waiii urasc asemenea persoane Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyDum Apr 18, 2010 6:20 am

Mai sunt impreuna ? Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 432988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyDum Apr 18, 2010 6:22 am

nuuu
Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige 507414
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige EmptyDum Apr 18, 2010 7:42 am

ce ma bucur !!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige   Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige Empty

Sus In jos

Tom Kaulitz, in tandreturi cu Chantelle Paige

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente