All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Si despre mine(Kristine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 1:04 pm

Nu vreau sa va condamnati parintii acum,fiecare e asa cum e.
Iar eu nu pot sa ii interzic copilului meu sa asculte ce vrea el,doar pot sa ii zic ca nu imi place sau sa de-a muzica mai incet.Acum depinde si ce gen de muzica se asculta in casa.La noi predomina rock,alternative,ghot .TH mai putin in ultimle zile,nu stiu de ce dar am luat o mica pauza ii las sa mai respire,le-am dat o mica ,,vacanta''
Dar asa cum eu nu ii spun ce sa asculte nici el nu imi zice ce sa ascult eu,au fost mici discutii in trecut dar acum suntem pe aceasi lungime de unda partial.
Va multimesc pentru ca ma admirati si as vrea sa fie cat mai multi adulti ca mine,cu toate ca sunt dar poate ca viata si greutatile intalnite pe parcurs i-a schimbat.
Oricum MULTUMESC ! >Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 50932<
Sus In jos
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 31Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 4:46 am

incepeam sa ma cred cea mai mare fana th..ma refer cea mai mare in varsta....dar.se pare k sunt si altii mai mari k mine ..si asta nu e rau......dar bn ar fi sa stie mai multi treaba asta...pt k multi spun k th sunt o trupa numai de pici....Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 596966.Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 676994..kt despre tine kristine esti tare k arati ceea ce iti place si nu iti este jena sa faci asta...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 7:51 am

TH trupa de pici?
Cei care asculta TH nu stiu cum il cheama pe chitaristul trupei..
Am o bit...colega de scoala,care cika este fan TH,si stie doar cum il cheama pe vocalist.Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 63219
Deci pff`..
Si Kristine..o adevarata fana Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 432988
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 11:48 am

Eu fana,am devenit OBSEDATA daca pot zice asa .
Luni pe data de ...in cate a fost luni Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 94821 ,gata am aflat,pe 10 mai ,am stat si le-am inregistrat concertul din Grecia care a fost difuzat pe MTV la emisiunea World Stage.Prima data cand a fost difuzat prin ianuarie parca,Georgiana stie ca ea mi-a zis de el,nu am putut sa il inregistrez si am fost trista si ,,bolnava''cam 2 saptamani.
Acum ca il am sunt f happy.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 11:56 am

Emil ma intreaba daca nu m-am plictisit sa ascult Th.Dar nu ascult numai Tokio Hotel,exageraza el.
Sunt fan Tokio Hotel ,dar si un foarte infocat critic al lor.Cand nu imi place ceva la ei comentez de mi se usuca gatul.E greu sa gasesc pe cineva interesat de ei printre cunostintele mele.Am un amic de varsta voastra ,defapt tocmai a facut 20 de ani ,care nici nu mai vorbeste cu mine de cand ascult TH.Bine vorbeste cu mine dar daca cumva aduc vb despre ei pleaca f repede Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 12:00 pm

Eu am o vorba,,Cine ma place ,ma place asa cum sunt''
Mai ales acum de cand ascult Tokio Hotel nu vreau sa ma mai schimb.Nu garantez ca o sa fiu fanul lor pt totdeuna,dar mi-au schimbat viata f mult,eu m-am schimbat.
Apoi datorita lor mi-am facut prieteni noi:Drinni,Alle,Georgiana,Monika etc.sunt multi.
Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 432988
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 12, 2010 10:46 am

Nu stiu daca si voua vi se intampla lafel dar eu cand am o zi proasta,cand simt ca toti si toate sunt impotriva mea ascult putina muzica ,ma uit la cateva poze sau filmulete haioase si imi revin.
Totul e sa sti ce sa asculti .
Pt mine Tokio Hotel a devenit un medicament asta ca sa nu spun ca un drog :>
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 12, 2010 9:33 pm

shi eu asc muzik cand sunt suparata.mereu ma face sa ma simt mai bn Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyMier Iul 14, 2010 11:52 pm

Buna Kristine>Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 50932<
bine ai venit printre noi:)
sper sa ne intelegem:)
Sus In jos
Oly
Oly
Super Postator

TaurSarpe
Varsta : 34Data de inscriere : 19/07/2010Numarul mesajelor : 52Localizare : BrasovJoburi/Distractii : StudentStare de spirit : Optimista

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 19, 2010 7:37 am

superba descrierea! imi place sinceritatea ta:D....descopar multe lucruri asemanatoare........doar k eu am 21 de ani si nu sunt casatorita......Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 750519...Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyVin Iul 23, 2010 11:08 am

Alinotsa a scris:
Buna Kristine>Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 50932<
bine ai venit printre noi:)
sper sa ne intelegem:)
Mor de ras Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 916633
cum sa imi zici ,,Bine ai venit!''cand eu sunt pe forum din noiembrie anul trecut (2009)
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyVin Iul 23, 2010 11:14 am

E clar nici makr poza de la avatar nu imi mai apare,asta e o dovada k sunt suparata pe Bill de cand cu cercelul din nas .
O las asa deocamdata pt ca nu vreau sa il mai vad,il urasc... Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 39213
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptySam Iul 24, 2010 2:11 am

nu m.am uitat de cand esti venita draga;)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptySam Iul 24, 2010 3:26 am

Alinotsa, vezi cum vorbesti.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyDum Iul 25, 2010 12:47 am

Alinotsa a scris:
nu m.am uitat de cand esti venita draga;)
Nici o problema ,,draga mea draga''
Mai sunt si administrator,acum ma dau mare Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 432988 ,glumesc k asa sunt eu glumeata.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyDum Iul 25, 2010 12:53 am

Si nu sunt venita ci inscrisa,membru bla bla bla glumesc fara suparare .
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyDum Iul 25, 2010 9:02 pm

Geo stiu cum vorbesc si nu cred ca a jicnit.o
Respect persoanele mai mari decat mine:|
si scz Kristine dca te.am deranjat q ceva:)

Dar pur si simplu nu m.am uitat Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 63219
greseala mea;)
OMG dar eu am glumit,nu m-am suparat zau pt k nu am de ce,incerc si eu sa fac conversatie.
Singura mea suparare e Diva Bill.
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyDum Iul 25, 2010 9:03 pm

ca am* scz
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 8:35 am

Alinotsa a scris:
Geo stiu cum vorbesc si nu cred ca a jicnit.o
Respect persoanele mai mari decat mine:|
si scz Kristine dca te.am deranjat q ceva:)

Dar pur si simplu nu m.am uitat Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 63219
greseala mea;)
OMG dar eu am glumit,nu m-am suparat zau pt k nu am de ce,incerc si eu sa fac conversatie.
Singura mea suparare e Diva Bill.
Sus In jos
Oly
Oly
Super Postator

TaurSarpe
Varsta : 34Data de inscriere : 19/07/2010Numarul mesajelor : 52Localizare : BrasovJoburi/Distractii : StudentStare de spirit : Optimista

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 9:41 am

aaa...Kristine...iarta-l si tu acuma....are 20 de ani..are voie sa greseasca....nu poti sa te superi pe Bill...nici mie nu imi plac, nici ala din nas si nici aia din urechi, dar astept sa isi revina...Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226 scumpo
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 10:03 am

Oly a scris:
aaa...Kristine...iarta-l si tu acuma....are 20 de ani..are voie sa greseasca....nu poti sa te superi pe Bill...nici mie nu imi plac, nici ala din nas si nici aia din urechi, dar astept sa isi revina...Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226 scumpo
Nu cred ca il intereseaza parerea mea si nici nu vreau sa se schimbe,knd am zis mai de mult k imi place asa cum e era adevarat,deci vreau nu vreau o sa il accept asa cum e,doar e Bill si e bine asa cum e atata timp kt e sanatos,vorbesc aiurea,cred ca sunt obosita.
Deci nu conteaza ce cred eu ... Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 496743
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 10:16 am

Poza recenta 26.08.2010
Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 M
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 10:21 am

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 M

Ultima editare efectuata de catre Kristine in Lun Iul 26, 2010 10:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Oly
Oly
Super Postator

TaurSarpe
Varsta : 34Data de inscriere : 19/07/2010Numarul mesajelor : 52Localizare : BrasovJoburi/Distractii : StudentStare de spirit : Optimista

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 10:23 am

ba conteaza ce crezi tu......parerea fiecaruia conteaza.....tu esti doar suparata pe idiotii aia de cercei......mie imi pare bine k e ink Bill, k la inceput, fara aere de mare cantaretz si altele.......poate ca pe mine nu ma deranjeaza atat de mult ca si pe tine pentru ca pt mine intai e muzica Tokio Hotel si apoi baietii.....:)felul in care arata nu ma afecteaza atata timp cat muzica e superba si showul pe care fac ei e imposibil de egalat....Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 471606Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 89226
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 EmptyLun Iul 26, 2010 10:29 am

Da este adevarat ca muzica lor este mult mai importanta,dar uneori conteaza si imaginea celor care interpreteaza,dar cum am mai spus trupa Tokio Hotel nu e formata doar din Bill si melodiile lor sunt frumoase iar vocea solistului e placuta :-<
Sus In jos

Continut sponsorizat




Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Si despre mine(Kristine)   Si despre mine(Kristine) - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Si despre mine(Kristine)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente