All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

noutati din ultimul nr.Popcorn

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 2:48 am

Revista Popcorn mie imi pare mai bine informata decat altele cu acelash specific.
Iata ce am gasit in paginile ultimului numar ,NR.1.ianuarie 2010.
Hits & Highlights 2009
Top 10 hiturile anului
Automatich e pe locul 4

Top 10 trupele anului
Tokio Hotel locul 2 noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 50932 dupa Black Eyed Peas si inaintea la Green Day,Jonas Brothers pe locul 8 noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 207842


Dragutz ,Tokio Hotel sunt buniiiiiiii noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 3:10 am

Tot in Popcorn avem si Calendarul starurilor 2010.

Tokio Hotel e luna martie

Avem si un megaposter Tokio Hotel
noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Normal_hq1 noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 432988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 7:48 am

In martie?...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 11:57 am

da adica cu ei se afla poster la luna martie al calendarului nu?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 2:17 pm

Nu ,ce bine era sa fie asha noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 39213 cred k mai trebuie sa treak ceva timp sa avem un calendar cu foi pt fiecare luna in aceste reviste .
E o foaie cu toate lunile anului ,iar in dreptul lunii martie e TOKIO HOTEL .
Eu zic k e bn si asha pt k alte trupe mai vechi sau solisti nu sunt noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 207842
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 7:13 am

am auzit shi eu k se drogau kand erau mici dar au renuntzat
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 3:38 am

hmmm...nu stiu:-??....poate au luat si ei odata dah:-j.....ehhh ce..trb sa le incerkm..pe toate odata:))...noo glumesc...da...nu mi se pare ceva ff rau in asta..daca au luat doar odata..dar sa nu se obisnuiasca...noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 50932
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 6:38 am

Deci tu ai 11 ani....la 11 ani sti macar ca vorbesti? Nu e bine nici macar odata, nici din anturaj...iti distrugi viata...noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 11:44 pm

Eo la 11 ani nu cred ca i-au droguri:))...si niciodata...dar...ei sunt majori...pot sa faca ce vor este viata lor...noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 820988...daca ei considera ca este bine ce fac..nu trebuie sa ne bagam nu putem sa ii influentam cu nimic...fac ce vor..nu este viata noastra;)
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 11:57 pm

pff..ei au fumat marijuana cand erau mai mici...noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 750519 adik 15-16 ani..si nnu cred ca erau majori 8-)
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyJoi Feb 25, 2010 8:34 am

se apropiau femeie:))
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyJoi Feb 25, 2010 9:25 am

shi referitor la calendar...prin 2007 a fost unul super k pagina pt fiecare luna in care apareau th noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 494856 ash fi vrut sa puna shi akm asha noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 676994
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptySam Feb 27, 2010 4:53 am

a aparut noul nr popcorn...s avem poster cu gemenii Kaulitz :x
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyDum Feb 28, 2010 4:43 am

Cand erau mici [ mai mici nu ffff mici ] au facut asta dar akm mari la 20 , 21 sh respectiv 22 de ani logic ca nu mai fac asa ceva :-j
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyLun Mar 01, 2010 12:37 pm

Ati luat ultimil Popcorn?e adevarat ca are un nou poster cu Tom si Bill.E super.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyLun Mar 01, 2010 12:47 pm

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 M_1352902235ae473da6349451f63ee1af

Asta este noul poster din Popcorn noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyLun Mar 01, 2010 10:27 pm

kiar k e super noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMar Mar 02, 2010 3:14 am

sa imi ziceti daca in popcorn se zice ceva despre forum asta acolo la fancluburi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
LaDy PoP-RoCk
LaDy PoP-RoCk
Super Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/11/2009Numarul mesajelor : 55Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMar Mar 02, 2010 5:11 am

din cate am citit eu in Popcorn nu zice nimic despre forumul asta ci desprea altul din Cluj tot cu Tokio Hotel
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Mar 31, 2010 11:42 am

Iata ce mai scrie in ultimul numar din Popcorn din luna aprilie.
La pagina dedicata vedetelor care cica au trecut prin,,Suferinta,criza,cariera la apogeu-aceste vedete si-au atins punctul culminant!...
...Bill devine model!''

Cica dupa ce au vandut miloane de CD-uri,dupa ce au luat toate premiile posibile...
,,Tokio Hotel au atins varful unei cariere muzicale!De acujm inainte lucrurile nu pot merge decat in jos''
noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 806609 noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 806609
Ca au avut succes ca adolescenti,dar acum totul e un esec-ultimul album...
Bill s-ar fi prins primul de chestia asta si se va orienta spre cariera de manechin.
,,Dimensiunile necesare le are,sarmul obligatoriu cu atat mai mult''
Doamne ce sunt chestiile astea din respectivul articol?
Sa fie totul premeditat?Problemele intampinate pe parcursul turneului Humanoid City,oare ca Bill a slabit asa de mult in ultimul timp sa se fi gandit ca vrea sa defileze pe podium ca manechin???
Nu pot sa cred asa ceva,sunt simple speculatii.
I s-a oferit omului ocazia sa participe la o prezentare de moda,in schimb designerii respectivi iau facut garderoba pt turneu.Lui Bill dintotdeauna i-a placut sa pozeze,ce e rau in asta?Nu pot sa cred asa ceva.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Mar 31, 2010 9:12 pm

popcorn mereu au spus lucruri neadevarate despre th ,km ar fi k cica ,canta doar pt bani ,k nu le pasa de fanii lor ,etc .eu nu cred nik noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 596966
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyJoi Apr 01, 2010 8:13 am

Pai acum adevarul este ca multi trag concluzii pripite,se iau dupa tot felul de vorbe spuse de uni mai invidiosi si rautaciosi.Daca vrem sa ii cunoastem cu adevarat trebuie sa le vedem toate interviurile si filmarile lor de la inceputul carierei.Poate nici atunci nu stim cu certitudine ca totul e adevarat,pt ca baietii astia si ma refer in mod special la Tom ,nu sti cand glumesc sau sunt seriosi.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyJoi Apr 01, 2010 8:28 am

Eu nu cred ca nu tin cont de fani,ca nu sunt sinceri in unele privinte.
Totusi nu poti sa le ceri sa isi puna toata viata privata asa ca pe tava pt toti curiosii,au dreptul la intimitate ca orice muritor.
Pana la urma fiecare are micile lui secrete.
Legat de faptul ca sustin concerte numai pt bani.Pai de unde sa castige?pt ca muzica este piratata de pe internet,de acea Bill intr-un interviu la intrebarea cum vede el si ce asteapta de la un fan adevarat a raspuns ,,ca un fan trebuie sa cumpere albumele din magazinele de specialitate...''
Pai un artist primeste bani si pt simplul fapt ca apare intr-o emisiune fie ea cat de mica si neimportanta.Ganditiva ca in momentul in care se afla ca la cutare in emisiune apare X sau Y,cei interesati,fanii urmaresc emisiunea respectiva si lor le creste ratingul.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyJoi Apr 01, 2010 8:34 am

Sau revistele de specialitate oare s-ar mai vinde daca nu am gasi articole si poze,postere cu artistii care ne intereseaza?
Eu una nu as mai da banii pe ele daca nu sunt cu ce vreau eu sa aflu sau sa vad. noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 50932
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 EmptyMier Apr 07, 2010 4:28 am

akm ceva timp am gasit un articol pe net in care Tom sustinea ca s'a drogat
Tom:"Da m-am drogat de mai multe ori, luam si doze foarte mari de droguri..dar stiu ca dupa ce le cansumam ma asezam pe o canapea si stateam acolo singur razand...Acum am redus drogurile doar la tigari"
Sus In jos

Continut sponsorizat




noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: noutati din ultimul nr.Popcorn   noutati din ultimul nr.Popcorn - Pagina 2 Empty

Sus In jos

noutati din ultimul nr.Popcorn

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Muzica Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente