All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Vreo idee?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Vreo idee?   Vreo idee? EmptySam Noi 21, 2009 11:01 pm

Ce idei imi dati sa adaug cu ocazia craciunului pe fiorum?adica la astect:)

Vreo idee? GoogleSearchIconShadowVreo idee? SuperSearchIconShadow
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyMier Noi 25, 2009 6:46 am

Pai...sa ma gandesc..sa faci ceva cu rosu,alb si verde sunt niste culori specifice Craciunului Vreo idee? 471606 si... nu stiu...un gif cu un cadou din care sa iasa TH? nu intreba mi-a trecut prin minte...sau o poza cu Mos Craciun cu un CD Humanoid xD si sa-l puna sub brad
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyMier Noi 25, 2009 6:49 am

hmm:-?e p odee buna...vezi ca exita undeva un sondaj incare s-a votat sa raman culorile acestea..Am sa maif ac Imagini cu specific de craciun si am sa pe postez undeva pe forum.Multumesc pentru idee

Vreo idee? GoogleSearchIconShadowVreo idee? SuperSearchIconShadow
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyJoi Noi 26, 2009 6:46 am

cu placere (:
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyMier Apr 07, 2010 4:08 am

..bei ...ce mor pe astia care inep cu scandalul...of.....dupa ce ca din mii ca florile am ramas 3 ca ciorile era o vb.....bai deci voi vedeti kt d putini fani mai suntem in romania?.......si la fel si in afara...in 2005-2006 erau ogramada aqm ....nimic..chiar si cei de la th au observat asta dar incearca sa mearga mai departe........ //////



...kt despre tema acestei pagini....Vreo idee? 94821?..parintii mei la inceput erau entuziasmati de felul cum aratau bill si tom....adica le placea ....dar in timp tata a inceput sa ma enerveze k cica ei nu canta k ce ascult eu nu e dacat galagie ...dar il dau peste cap imediat ..Vreo idee? 750519...el rock-er d mic..asculta roxette si etc...dar de curiozitate am intrat p un site roxette sa vad ce stil au aia si hop..!!! surpriza ...kanta pop-rock...so..am inceput sa fac misto d el cum ca th i-a luat paia....Vreo idee? 750519...si si el asculta tot galagie numai ca e cantata de alta trupa....in rest nu au ce sa imi zica .....daca imi spun sa nu mai ascult tokio hotel ...le pun frumos matal in cel mai rau caz punk ca sunt putin anarhista...sau cel mai rau ...le pun black metal ca asta ascultam inainte de tokio hotel:))Vreo idee? 750519Vreo idee? 750519Vreo idee? 494856:X:X:Vreo idee? 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyMier Apr 07, 2010 4:57 am

a trecut craciunnul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? EmptyMier Apr 07, 2010 5:15 am

asa cum ziceam dau sa postez undeva si se posteaza in alta parte....e problema ....sper sa nu mai faca asa dupa ce dau un logout...!!!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Vreo idee? Vide
MesajSubiect: Re: Vreo idee?   Vreo idee? Empty

Sus In jos

Vreo idee?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
creează un forum | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente