All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz:X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
P!ka` P!ka` P!kachuu`...
P!ka` P!ka` P!kachuu`...
Admin

CapricornCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 5Localizare : Joburi/Distractii : muzik...fotografie`...mess....:X....Stare de spirit : nashpa`:((...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyJoi Aug 28, 2008 12:38 am

Nume real: Bill Kaulitz-Trümper
Alias: Tokio Hotel
Data nasterii: 01 Septembrie 1989 (18 ani)
Zodia: Fecioara
Locul nasterii: Leipzig, Germania
Status marital: necasatorit
Mama: Simone
Tatal: Georg (cel biologic)
Frati: Tom Kaulitz
Animale: combinatie de Labrador si Doberman - Scotty
Inaltime: 1,83m
Greutate: 57kg
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: blond (acum negru-albastrui)
Hobby-uri: petreceri, cantatul
Citate preferate: Leb die sekunde! (Traieste clipa!)
Educatie: liceul Kurfurst Joachim Friedrich din Wolmirstadt
Date contactare: bill_kaulitz1989
Site oficial: www.tokiohotel.de

Biografie:
-a inceput sa scrie versuri la varsta de 7 ani
-nu ar canta niciodata doar pentru bani
-cel mai mare vis al lui este sa cante in tokio, cu formatia
-nu il deranjeaza cand cineva il compara cu o fata pt ca fetele sunt dragute
-nu are nimic impotriva fetelor care formeaza groupies
-tatal lui vitreg canta intr-o formatie si il cheama Gordon Trümper
-este dreptaci dar poate sa scrie si cu stanga
-parintii lui s-au despartit cand el avea 7 ani
-daca lui si lui Tom le place de aceeasi fata, lasa fata sa decida pe cine alege
- ii place sa discute
- s-a machiat pt prima data la un carnaval unde trebuia sa fie vampir
-merge la scoala Joachim-Friedrich din Wolmirstedt
-foloseste deo de la Dove
-poarta inele, bratari si ghiozdane sau sepci
-firma preferata de papuci este Nike
-isi face freza cu fixativ
-primul cd a fost cel de la nena
-a uitat o data la un concert live a doua strofa si a cantat-o pe prima de 2 ori
-s-a sarutat pentru prima data la 10 ani cu aceeasi fata cu care s-a sarutat si Tom
-pentru a-si face freza are nevoie de 1-2 ore
-fata perfecta pentru Bill ar trebui sa fie glumeata, vesela, spontana, sa nu isi manance unghiile si sa fie un bun critic
-daca ar fi sa se retraga din muzica, Bill ar vrea sa devina designer vestimentar
-cea mai neplacuta faza a fost cand Tom a vomitat p el in autobuzul scolii
-are un tel mobil marca Sidekick ll
-pe mama lui o cheama Simone
-Bill e foarte creativ, ii place sa deseneze haine
-nu poate sa se descurce cu banii pentru ca e foarte cheltuitor, in special cand vine vorba de haine
-ii place mancarea de la fast food, pizza milkshake...si tot nu se ingrasa si nu stie de ce
-Bill e foarte sensibil, profesoara lui zice ca Bill e mult mai deschis si mai sensibil decat Tom
-ii place ca este diferit de Tom pentru ca nu ar vrea sa fie la fel
-poarta boxeri si e alergic la tantari
-cateodata are aceleasi vise ca si tom
-notele lui sunt de la 1 la 9
-cel mai bun prieten este Andreas, care este si cel mai bun prieten si a lui Tom
-cand erau la gradinita aveau scrise pe tricou numele si tot timpul le schimbau intre ei
-nu fumeaza
-ii place sa mearga la petreceri dar si sa stea acasa
-autobuzul spre scoala pleaca la 6.10 am
-cu fetele Bill are o pozitie ferma
-despre virginitate zice ca poate si-a pierdut-o sau poate nu si inca asteapta fata potrivita
-foloseste un tub de fixativ pe saptamana, primestte aproximativ 50 de scrisori pe zi
-la 6 ani a aparut intr-un film cu Tom pentru cateva minute
-Bill ar vrea sa fie un vrajitor si i-ar placea sa isi faca cumparaturile in New York
-are un iBook de la apple si de ziua lui a primit un play station portabil
-de cand cu succesul Bill si Tom se ascund in cafetaria scolii cu Andreas pentru a putea vorbi in liniste
-primeste 50 de euro pe luna bani de buzunar
-uraste sa mearga la scoala. Bill si Tom s-au retras anul asta de la scoala pentru ca profesorii nu isi puteau tine cursurile din cauza lor si a fanilor, dar incearca sa faca acasa ore particulare
-la anul vor repeta din nou clasa a10-a
-ii place sa flirtreze, dar prin cuvinte
-se tunde o data la 3 saptamani, un prieten de-a mamei lui il tunde "Uneori celebritatea ma enerveaza!"
Are muzica in sange, canta de cand era foarte mic (al naibii de bine, mai ales live), iar acum, la numai 18 ani, frange inimile tuturor fetelor din intreaga Europa. Bill, vocalul trupei Tokio Hotel, nu se considera un star, ci doar un pusti caruia ii place sa se exprime prin muzica. Ba, mai mult, uneori celebritatea in enerveaza la culme! De ce nu suporta Bill sa fie faimos? Are vreun motiv intemeiat sau sunt doar fite? "Vedetizmul" nu e tot timpu roz.
- De curund cineva a avut grija sa-i ia peste picior si sa-i claseze pe unul din locurile fruntase ale unui top nu foarte dragut. Se afla printre "Cele mai urate fete din Germania"... Not funny, ce-i drept... Tokio Hotel s-au plictisit deja de Germania si vor neaparat un turneu cat mai mare prin Europa si in afara ei! Sunt solicitati deja de multi manageri si organizatori de concerte care ii vor in diferite parti ale Europei! Se gandesc serios sa cante si in limba engleza si, de ce nu, sa scoata si un album "english album".
Sus In jos
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMier Sept 03, 2008 10:35 pm

UITE CE STIU EU DESPRE EL Bill Kaulitz:X 50932 :heart: :heart: :bounce: [img]Bill Kaulitz:X Bill-kaulitz


Nume:Bill Kaulitz
Data nasterii:01.09.1989(fecioara) mai mic decat Tom cu 10 min
Locul nasterii:Leipzig(Germania)
Inaltime:1,77
Greutate:50 kg
Culoarea parului: brunet
Culoarea ochilor:caprui
Hobby-uri:muzica si petrecerile
Tatuaje si piercinguri:un piercing in spranceana si unul in limba si un tatuaj la spate(pe ceafa)
Semne distinctive fata de Tom : semnul trupei TOKIO hotel pe gat , piercing in limba si in spranceana
Caracter: Este foarte muncitor...este cel care vine cu ideile in formatie ,este talentat si foarte sensibil.
Style: are stilul sau propriu , exact opusul lui Tom care adopta stilul hip-hop,ii plac inelele,bratarile si uraste sepcile.
Muzica: canta foarte frumos inca de la varsta de 4 ani si compune de la varsta de 7 ani(nu arc anta niciodata doar pt bani)
Scoala:o face in: Kurfürst-Joachim-Friedrich in Wolmirstedt
Materie preferata:artele(muzica desen..)
Materiile pe care le uraste:matematica,fizica si franceza
Formatia preferata:Green day,Good Charlotte,Blink 182,Simple Plan
Cantecul preferat: Boulevard Of Broken Dreams
Filmul preferat: Freunde - Das Leben
Actori preferati: Angelina Jolie, Brad Pitt
Isi doreste:fericire,libertate si sa cante in TOKIO cu formatia Motto:TRAIESTE CLIPA
Fata ideala: chip frumos, maini frumoase, formele corpului sa fie in evidenta, sincera(e foarte gelos)
Mancarea favorite: Pizza, Meniu de la Mc`Donalds
Bauturi favorite: Red Bull,Cola,Sprite
Deodorantul preferat: Dove
Produse cosmetice folosite des: Soft - Lapte de corps au demachiat si Čistící krém
Firme preferate: Nike
-ii place sa filtreze…dar cu vorbe
-culoarea preferata:maro
-in timpul liber:compune si deseneaza haine
-nu ii place sa fie in centrul atentiei
-Bill este cenul de baiat foarte sensibil,este mai deschis decat Tom,poarta boxeri(cu numele lui pe ei)si este allergic la tantari.
-PRIETENA?nu are(asa am inteles)
-cel mai jenant moment:a fost cand Tom a vomitat pe el in autobuzul scolii. ..

-a inceput sa scrie versuri la varsta de 7 ani
-nu ar canta niciodata doar pt bani
-cel mai mare vis al lui este sa cante in tokio cu formatia
-nu il deranjeaza cand cineva il compara cu o fata pt ca fetele sunt dragutze(aici nu sunt sigura)
-nu are nimic impotriva fetelor care formeaza groupies
-tatal lui vitreg canta intr-o formatie si il cheama Gordon Trümper
-ii dreptaci dar poate sa scrie si cu stanga
-parintii lui s-au despartit cand avea el 7 ani
-dak lui si lui tom le place de aceeasi fata,lasa fata sa decida pe cine alege
-ii place sa discute
-sa machiat pt prima data la un carnaval unde trebuia sa fie vampir
-merge la scoala Joachim-Friedrich din Wolmirstedt
-foloseste deo de la dove
-poarta inele,bratari si ghiozdane sau sepci
-firma preferata de papuci este nike
-isi face freza cu fixativ
-primul cd a fost cel d la nena
-a uitat o data la un concert live a doua strofa si a cantat-o p prima de 2 ori
-s-a sarutat pt prima data la 10 ani cu aceeasi fata cu care s-a sarutat si tom
-pt as face freza are nevoie de 1-2 ore
-fata perfecta pt bill ar trebui sa fie glumeatza,vesela,spontana si sa nu isi manance unghiile si sa fie un bun critic -dak ar fii sa se retraga din muzica bill ar vrea sa devina designer vestimentar
-cea mai najpa faza a fost cand tom a vomitat p el in autobuzul scolii
-are un tel mobil marca Sidekick ll
-pe maica-sa o cheama simone
-bill e f creativ ii place sa deseneze haine
-nu poate sa se descurce cu banii pt ca e f cheltuitor in special cand vine vorba de haine
-ii place mancarea de la fast food,pizza milkshake...si tot nu se ingrasa si nu stie de ce
-bill e f sensibil,profesoara lui zice ca bill e mult mai deschis si mai sensibil ca tom
-ii place ca este diferit de tom pt ca nu ar vrea sa fie la fel
-poarta boxeri si e alergic la tantari
-cateodata are aceleasi vise ca si tom
-notele lui sunt de la 1 la 9.cel mai bun prieten ii andreas care e si cel mai bun prieten si a lui tom
-cand erau la gradinitza aveau scrise pe tricou numele si tot timpu le schimbau intre ei
-nu fumeaza
-ii place sa mearga la petreceri dar sa stea si acasa
-autobuzul spre scoala pleaca la 6.10 am
-cu fetele bill are o pozitie firma(nu m-am prins ce vrea sa zica)
-despre virginitate zice ca poate si-a pierdut-o sau poate nu si inca asteapta fata potrivita
-foloseste un tub de fixativ p sapt.primestte aprox 5o de scrisorii p zii
-la 6 ani a aparut intr-un film cu tom pt cateva minute
-bill ar vrea sa fie un vrajitor si i-ar placea sa isi faca cumparaturile in new york
-are un iBook de la apple si de ziua lui a primit un play station portabil
-de cand cu succesul bill si tom se ascund in cafetaria scolii cu andreas pt a putea vorbii in liniste
-primeste 50 de euro p luna bani de buzunar
-uraste sa mearga la scoala.bill si tom s-au retras anul asta d la scoala pt ca profesorii nu isi puteau tine cursurile din cauza lor si a fanilor,dar incearca sa faca acasa ore particulare
-la anul vor repeta din nou clasa a10a(sau aja cva)
-ii place sa flirtreze dar cu cuvinte
-se tunde o data la 3 sapt.un prieten de-a mamei lui il tunde

-uraste sa mearga la scoala.bill si tom s-au retras anul asta d la scoala pt ca profesorii nu isi puteau tine cursurile din cauza lor si a fanilor,dar incearca sa faca acasa ore particulare
-la anul vor repeta din nou clasa a10a(sau aja cva)
-ii place sa flirtreze dar cu cuvinte Fata...
...forma ciudata, obraji moi: Bill este un tip delicat si fragil, in ciuda imaginii cool
pe care o afiseaza. De aici fata sa cu trasaturi feminine. Este destul de slab (are 1,77m
si cantareste doar 50 kg), se misca delicat, are un cercel in limba si unul in spranceana
dreapta. Firea sa androgina atrage instinctul de aparare al fetelor
Caracterul...
...Bill este hotarat si stie ce vrea. Pe de alta parte este si foarte sensibil. "Urasc ca
alti oameni sa-mi spuna ce sa fac!". Cand isi pune ceva in cap, nu se lasa pana nu reuseste.
Cel mai bun exemplu: din cauza stilului sau, Bill avea deseori probleme la scoala. Insa
acestea nu-l afectau. "Nu ma las umilit. Stiu sa-mi pastrez firea in fata jignirilor
aberante!". Un adevarat exemplu! Totusi, Bill nu este absurd incapatanat: "Cand am probleme,
cer ajutoul celorlalti!". In dragoste este timid. "Imi trebuie mult timp pana sa ma deschid
fata de cineva. Daca o fata se poarta urat cu mine, atunci devin un strain!".
Stilul...
...stilul lui Bill este cool si a lansat un nou trend! El poarta adesea tricouri americane,
tenisi (Nike sau Adidas) si jeansi tociti. Mainile lui sunt pline de bratari foarte cool
din piele, uneori poarta manusi fara degete foarte cool, iar pe degete are inele bizare.
Bill isi creeaza singur majoritatea hainelor.
De ce e atat de atragator...
...zambete misterioase, privire patrunzatoare cu ochi caprui - Bill este un tip de care te
indragostesti repede si nu mai vrei sa-i dai drumul. In spatele aspectului groovie se ascunde
un tip romantic. Fetele se simt atrase de latura sa artistica si se simt intelese de el. In
plus, aspectul sau transmite si cateva unde de erotism. Pe scena isi exprima liber sentimentele.
Multe fete si-ar dori sa aiba un prieten atat de sensibil ca Bill...
Carisma...
...uneori delicat, alteori dur sau nedecis - Bill este inconjurat de o aura magica, care se
potriveste perfect cu personalitatea sa. In fotografii pare cool si introvertit, nu rade si
adopta pozitia razvratitului. Pe scena insa explodeaza precum un vulcan. Cand Bill intra in
actiune, nu mai poate sa-l opreasca nimeni. Este inteligent, convingator, rade mult si vorbeste
ca o moara stricata.
Aceste contradictii il fac pe Bill atat de fascinant :face: :heart: Bill Kaulitz:X 866282j7pkh0web1yl4

Bill Kaulitz:X BillKaulitz17
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMier Sept 03, 2008 11:05 pm

MiA ImI PlAcE DE El eStE AsA dE De sKuMp

CE HAIOS ESTE IN POZA asta :
:lol: :lol!:

Bill Kaulitz:X MusiqueDeBillKaulitz


:heart: :heart:


Bill Kaulitz:X _1_Bill_Kaulitz

Bill Kaulitz:X Schnesia4


Bill Kaulitz:X Bill_kaulitz


sunt super pozele :face: :!: :heart: :heart: :heart: :heart:
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
kry3n*lov3*tom
kry3n*lov3*tom
User Avansat
User Avansat

Balanta
Varsta : Data de inscriere : 08/09/2008Numarul mesajelor : 9Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyLun Sept 08, 2008 8:55 pm

foarte misto pozele :heart: :heart: :heart: Bill este un dragutzz !!!...il ube ji p el :heart:
Sus In jos
http://www.tokiohotel4everthb.piczo.com
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyVin Noi 07, 2008 11:47 pm

:45565: :;p: :x :Bill Kaulitz:X 820988: mishto poze :897e34:
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyVin Feb 27, 2009 11:50 pm

Bill Kaulitz:X Pic_1197031149_5

Ma bucur ca se mai posteaza cate ceva pe aici


Vedeti pentru cei care nu stiu exista pentru fiecare cate ceva unde se posteaza numai despre el
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptySam Feb 28, 2009 1:00 am

Bill Kaulitz:X Igxisg
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
DeviL WitH SouL TormenteD
DeviL WitH SouL TormenteD
User Avansat
User Avansat

PestiMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 15/11/2009Numarul mesajelor : 6Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : Hmm,pot spune ca sunt bine-dispusa.

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyDum Noi 15, 2009 5:06 am

Ew stiu km aceleasi lucruri despre BILL KAULITZ sh cv in plus,dar nu scriu,ci pun poze k vad k mai snt publikte fotografii q BILL.
Sus In jos
DeviL WitH SouL TormenteD
DeviL WitH SouL TormenteD
User Avansat
User Avansat

PestiMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 15/11/2009Numarul mesajelor : 6Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : Hmm,pot spune ca sunt bine-dispusa.

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMier Noi 18, 2009 6:53 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/ok635y.jpg/
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyJoi Dec 03, 2009 3:43 pm

Bill e un dulce in adevaratul sens al cuvantului,sensibil ...toate calitatile unui baiat care parca nu ar vrea sa creasca(inca se poarta copilareste)sau poate doar asa vrea sa para,o varianta moderna a lui Peter Pan
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptySam Dec 05, 2009 12:59 am

wow....ce dragut vorbesti "Kristine"....Bill Kaulitz:X 820988
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyLun Dec 07, 2009 2:51 pm

Mersi,dar mie sincer imi plac nu o spun doar asa ci pt k ii admir.Bill era foare dragut si la 13 ani,aceasi mimica a fetzei,aceleasi gesturi,stil vestimentar aparte si atunci cand a participat la Star Search un membru din juriu la felicitat pt tinuta si freza.
Legat de inaltime k la depasit pe Tom,poate ,dar Bill are incaltari cu ceva toc,chiar si la bocanci.
Am un amic care spune k nu ii place muzik lor din cauza vocii lui Bill.Am ramas mask.Am incercat sa il convertesc, a venit cu niste comentarii urate la adresa lui Bill si am renuntat pt k am zis k nu are rost sa imi bat gura degeaba.mi-a zis k spera sa imi treak de Tokio Hotel si cand mai vine pe la mine sa am alta poza pe dekstop(pai am alta dar tot TH),dar o sa mai vada si ceva potere Bill Kaulitz:X 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyLun Dec 07, 2009 3:01 pm

A si inca ceva .
O sa imi tricotez un pluovar k a lui Bill ,cel pe care la purtat la premiera filmului Arthur...2
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 4:14 am

Hehe...Multa putere de munca
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:03 am

bravo de felicit..sper sa ne faci si noua unu..mie in special.Bill Kaulitz:X 820988)...Bill Kaulitz:X 820988..ptr ca vreau...;)si im i place mult...si imi place moolt stilul vestimentar al lui bill;)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:05 am

cauta in MALL...injur de 300 lei Bill Kaulitz:X 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:08 am

stiu:))Bill Kaulitz:X 916633.....ptr ca am vazut..dar nu aveam bani la mine:((
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:10 am

da da Bill Kaulitz:X 916633 pun pariu ca iti cumperi tu una:))...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:13 am

Bill Kaulitz:X 389485..esti farza..adik ma rog..Bill Kaulitz:X 820988..nhu era la fel...chiar la fel..ptr ca a lui bill sunt originale>Bill Kaulitz:X 207842...daaaa!!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:15 am

Bill Kaulitz:X 916633....si el le are de la designeri .... nu sunt facute doar pentru el sa fie originale....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMar Dec 08, 2009 8:26 am

Bill Kaulitz:X 916633 ...ma rog:-J
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMier Dec 16, 2009 3:32 pm

Pai voi ce credetzi k lor nu le convine sa il imbrace pt k totzi il urmaresc(Fani si nu numai) ,k sa-i copieze stilul vestimentar si frezele Bill Kaulitz:X 50932 Bill Kaulitz:X 50932 , pai si eu o sa incerc sa imi fac pluovarul respectiv,mai intai sa gasesc firele k sa iasa bn. Bill Kaulitz:X 432988
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyVin Dec 18, 2009 6:31 am

da este adevarat ca bill este un sensibil ..mereu o sa il admir,un baiat ca el gasesti foarte rarBill Kaulitz:X 22..un print al muzicii rock care va stralucii mereuBill Kaulitz:X 8Bill Kaulitz:X 8Bill Kaulitz:X 8
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyVin Dec 18, 2009 7:15 am

Bill Kaulitz:X 50932..ehh nhaa:>.. marfa:P...sooper comm monyka..Bill Kaulitz:X 750519....ehh poate mai gasesti:D
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X EmptyMier Dec 23, 2009 10:11 pm

Bill Kaulitz:X 750519 da???...serios:)))poate gasesti thu si imi spui si mie.."uite monik k am gasit"..dar hey..eu am spus ca gsesty rar un baiat k el..nu k "nu mai exista k el"..Bill Kaulitz:X 750519)))daa'''
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz:X Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz:X   Bill Kaulitz:X Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz:X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente