All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

VOILÀ! [TOM'S BLOG]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptySam Iul 04, 2009 9:46 pm

VOILÀ!


Ich kann’s kaum abwarten unseren neuen Stagedesigner zu treffen, damit
wir endlich neue LIVE-Ideen entwickeln können. Das ist bis zum
eigentlichen Start der Tour auch das Spannendste. Natürlich neben der
Herausforderung, dass ich Bill, Gustav und Georg die ganzen Noten,
Texte und Instrumente rechtzeitig draufschaffen muss VOILÀ! [TOM'S BLOG] 50932.... Bis dahin
sammle ich aber schon mal die ersten Ideen, die Bühne hier finde ich
zum Beispiel tierisch!


GASITI VIDEO PE SITE OFFICIAL LA TOM'S BLOg!!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyMar Apr 13, 2010 9:33 am

oo da ms ms inteleg tot VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519VOILÀ! [TOM'S BLOG] 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyMar Apr 13, 2010 9:34 am

macar puteai sa postezi in engleza...ca din aia mai intelege si omul ceva VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519 VOILÀ! [TOM'S BLOG] 50932
ca in germana stiu' si eo 5 cuvinte VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519
mai bine postai in chineza VOILÀ! [TOM'S BLOG] 494856 ca intelegeam mai bine VOILÀ! [TOM'S BLOG] 494856

glmmmmmm sper ca nu ma critici akm :d
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyMar Apr 13, 2010 9:59 pm

da...
dragutz..
idei noi ... VOILÀ! [TOM'S BLOG] 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyDum Apr 18, 2010 6:18 am

Nu poate fi greu Așteptați pentru designerul nostru nouă etapă să asigure faptul că
în final, putem dezvolta idei noi LIVE. Aceasta este pentru a
începerea efectivă a tur si cele mai interesante. Desigur, în plus față de
Provocare pe care am, Bill, Gustav si Georg toate notele,
Texte și instrumente trebuie să draufschaffen timp .... Până atunci
Dar dacă am colecta vreodată primele idei, etapa de aici mi se pare
De exemplu, animalelor!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyDum Apr 18, 2010 6:18 am

Asta e taducerea ... VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519
de mai sus
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyDum Apr 18, 2010 6:28 am

multumim VOILÀ! [TOM'S BLOG] 50932
ai tradus-o tu singurica?????VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519)
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyDum Apr 18, 2010 6:29 am

scuze e in germana
ai tradus cu dictionarul langa tine????VOILÀ! [TOM'S BLOG] 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] EmptyJoi Sept 02, 2010 8:45 pm

da
am tradus eu ca dictionarul pe care l-am cumtarat atunci, stii tu Daniela
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




VOILÀ! [TOM'S BLOG] Vide
MesajSubiect: Re: VOILÀ! [TOM'S BLOG]   VOILÀ! [TOM'S BLOG] Empty

Sus In jos

VOILÀ! [TOM'S BLOG]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente