All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom isi lanseaza in curand blogul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptyVin Iul 03, 2009 10:05 pm

Ready, Set, It’s Time to Blog ;-)

Tom isi lanseaza in curand blogul Tomblognews-20090703170825-79_400


We proudly present the brand new blog by our friend Tom Kaulitz here on
Tokio Hotel’s homepage network! From now on until Tokio Hotel’s new
album hits the stores, Tom will talk every day about stuff he’s
interested in, feature his favorite videos, gadgets, fashion, hot news,
cool designs and much more! Click on the button „Tom’s Blog“ in the
menu bar to check out this awesome new category!


Date luate de pe site-ul official al formatiei!

Ramaneti cu noi si postam cat de curand si adresa lui!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
zatt
zatt
User Activ

LeuCal
Varsta : 93Data de inscriere : 20/04/2009Numarul mesajelor : 25Localizare : in bratele lu DraculaJoburi/Distractii : go out,drink,have funn,no smokin aloud :PStare de spirit : happy :)

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 12:27 am

naaaaiz:X vb cu tom copii:>
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 6:06 am

gasiti tot aici in alt topic si unde sa gasit blog-ul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
zatt
zatt
User Activ

LeuCal
Varsta : 93Data de inscriere : 20/04/2009Numarul mesajelor : 25Localizare : in bratele lu DraculaJoburi/Distractii : go out,drink,have funn,no smokin aloud :PStare de spirit : happy :)

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 6:09 am

:d4gdfhdhf: :d4gdfhdhf: o sa vb cu tooom Tom isi lanseaza in curand blogul 563536
da io vb cam singura Tom isi lanseaza in curand blogul 63219
...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 7:09 am

asta este, dar blogul nu este nu stiu ce...ca am intrat azi...adica are postat cate ceva, dar nu e asa cum ma gandeam...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
zatt
zatt
User Activ

LeuCal
Varsta : 93Data de inscriere : 20/04/2009Numarul mesajelor : 25Localizare : in bratele lu DraculaJoburi/Distractii : go out,drink,have funn,no smokin aloud :PStare de spirit : happy :)

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 7:11 am

si el ar trebui sa fie un geniu al calkului? nu prea cred,,,,e geniu al zdranganitului......las k invata el.......poate ne arati sh noua site'u la blogg si dai timp k il face el bn
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Iul 04, 2009 9:59 pm

Blog-ul este facut de alaltaieri si deja Tom a postat cate ceva.Bine...daca nu stiti sa folositi site-ul official puteti sa intrati aici
TOM'S BLOG/Tokio Hotel Official Homepage


pentru ca este acelasi Blogf, doar ca este postat pe forumul acesta.
Toate postarile lui Tom vor fi gasite si aici. Si parca pe Blog-ul lui nu se opate comenta...asa ca puteti comenta si pe forumul nostru foarte simplu...si chiar astept sa comentati...numai ca este postat in original...in urmatoarele zile am sa postez in tutorial cum sa folositi site-ul official al trupei Tokio Hotel.
Asteptam comentarii de la voi...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptySam Dec 05, 2009 12:51 am

da,da stim..l-a lansat:-J
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul EmptyJoi Apr 15, 2010 7:47 pm

ce frumos o sa fie bloul lui
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom isi lanseaza in curand blogul Vide
MesajSubiect: Re: Tom isi lanseaza in curand blogul   Tom isi lanseaza in curand blogul Empty

Sus In jos

Tom isi lanseaza in curand blogul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente