All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Vide
MesajSubiect: Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii   Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii EmptyVin Mai 22, 2009 2:46 am

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii
Acum poti sa iti faci poza cu cei de la Tokio Hotel
Pentru a putea poza trebuie sa postezi o poza cu tine dintr-un anumit profil (acelasi profil cu cei din poza) si poza cu unu din ei sau ei in care vrei sa apari.

Acesta este un exemplu:
Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Exempl10
Fata sta cu mainile in sus ,dar nu conteaza pentru ca este un exemplu
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Vide
MesajSubiect: Re: Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii   Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii EmptyVin Iul 03, 2009 9:56 pm

Acest exemplu nu e mare lucru Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii 471606 , imaginile le va face comisar pentru ca el este graficean,nu eu.Imaginea asta este facut ade mine si de aceea se vede asa:P
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Vide
MesajSubiect: Re: Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii   Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii EmptyJoi Ian 06, 2011 7:42 pm

Super tare bro!!!
Deci eu unde pun pozele? Vreau o astfel de poza ! Si unde pun poza cu mine?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Vide
MesajSubiect: Re: Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii   Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii Empty

Sus In jos

Fa comanda la imagine cu tine si unu din trupa sau toata trupa sau altii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Galerie Photo si Video Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente