All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill plange - fanii sangereaza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyVin Aug 22, 2008 10:05 pm

LACRIMI,SANGE,TRANSPIRATIE:TURNEUL EUROPEAN A CELOR DE LA TOKIO HOTEL A FOST UN CARUSEL AL SENTIMENTELOR(sursa: popcorn) :no: :confused:


"Ich bin da,wenn du willst,ganz egal,wo du bist!An deiner Seite,nur eine Weile.Du bist nicht alleine!"(Sunt langa tine,daca vrei,oriunde a-i fi!Alaturi de tine,doar pentru un timp!Nu esti singur)
Cu o voce trista si cu o privire rugatoare,Bill Kaulitz(18)canta pe scena Arena Forest National din Bruxelles.Interpreteaza song-ul: "An deiner seite" atat de induiosator si cu ata de multa sinsibilitate incat ochii i se umezesc.Bill lupta cu lacrimile!Multye fete din public sunt asa de impresionate incat plang deja.Dar nu numa melodia in sine il sensibilieaza pe Bill,ci si gestul deosebit pe care fani belgieni l-au pregatit pt TH:aproape cei 7.000 de adolescenti din public flutura
un megabanner cu logoil trupei.O priveliste extrem de intresionanta pentru Bill, Tom, Gustav, si Georg!
A doua parte a turneului de promovare a albumului "Zimmer 483" a fost un adevarat triumf pentru trupa Tokio Hotel .Incepand din Octombrie au avut 17 show-uri in cele mai mari orase din Europaa(in fata a 10.000 de fani in Lyon, 5.000 fani in Amsterdam, iar in Paris au fost prezenti 8.000 suporteri).Turneul a fost pentru TH a fost un adevarat carusel al sentimentelor.Au curs lacrimi ,ba la un momentadat a dat chiar si sange!Momentul cel mai emotional :oops: a fost evident,show-ul din Tel Aviv.
Acesta a insemnat foarte mult pentru ariera celor patru baieti.Motivul?Concertele in Israelale trupelor germanenu sunt deloc la ordinea zilei!Dar de data aceasta,aproximativ 5.000 de fani israelieni au organizat o campanie ce a avut scop aducerea trupei in tara lor.Din pacate,steaua norocoasa a celor de la TH nu a indepartat toate energiile negative.Atunci candpublicul a vrut sa intre in sala de concert,usa din sticla de la intrare s-a spart si aproximativ 20 de fete au fost ranite.Cele care prezentau rani ma grave au fost chiar transportate la spital.Bill,Tom,Georg si Gustav au fost socati si s-au gandit chiar sa anuleze concertul.In cele din urma,nu au facut-o si nu au regretat absolut deloc.Bill:"A fost super cool sa auzim majoritatea fanilor cantand impreuna cu noiin germana.Stiau toate versurileIn timpul concertului am avut tot timpul piele de gaina!"Si ceea ce este si mai uimitor e faptul ca adolescenti din Franta,Italia,Olanda si Belgiaau preferat sa asculte hiturile TH in limba germana,nu in engleza.Tom:"La final au cantat mai mult versurile originale.Nu prea am avut nevoie de traducerea in engleza a song-urilor!"
Pe Tom l-au cam trecut toate apele in Lyon pentru ca a avut ceva probleme tehnice:i s-a desprins o baterie din emitarorul chitarei sale Gibson.Deodata se facuse o liniste mormantala.Tom:"Din fericire,oamenii de la tehnic au venit imediat cu o chitara noua!"
Pe 4 noiembrie baietii de la Tokio Hotel au avut programat ultimul concert din turneu si pentru aceasta au ales orasul german Essen.A fost o ocazie perfecta pentru a-i mai imbuna pe fanii din tara lor care se cam suparare pe cei patru rockeri.TH nu au mai aparut de luni bune pe vreo scena din Germania.Fanii nu le-au purtat insa pica si i-au primit cu bratele deschise.Acum baietii vor pleca intr-o binemeritata vacanta.Bill:"Vom merge intr-un loc retras ,ne vom relaxa si vom scrie noi cantece!"Bill plange - fanii sangereaza 50932 ....TH vor sa revina in lumina reflectoarelor de abia in februarie...Bill plange - fanii sangereaza 207842


*sursa:POPCORN


Ultima editare efectuata de catre QRAN in Mier Noi 05, 2008 6:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMier Noi 05, 2008 5:16 am

[b][i]Am vaZuT poza..... kand plagea...EsrA TaRe sKuMp Bill plange - fanii sangereaza 207842 :!:
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyVin Noi 07, 2008 11:53 pm

bill :tgdrf: =sweet :86776:
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyLun Dec 07, 2009 4:24 pm

Parca dupa terminarea turneului au fost invitati intr-o emisiune unde au vb de faptul k au fost impresionati k fanii din afara Germaniei au preferat melodiile in germana . Apoi Bill a mai zis o chestie k au aflat de pe net k tot mai multi copii starni care le asculta muzica vor sa invetze germana si asta ii deranjeaza f mult pe parintzi lor.Oare de ce ,bine k vor fara ii oblige nimeni
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMar Dec 08, 2009 7:02 am

pff...si eu vro' sa nvat germana:D..germana este "limba grea"Bill plange - fanii sangereaza 596966..dar eu tot vreau:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMar Dec 08, 2009 7:13 am

Acei copii au parinti prosti...Daca a lor copii vor sa invete inca o limba care se vorbeste peste tot ce are?E chair util in primul rad si in al doilea rand nu mai sunt atat de prostanaci:)) mai ales francezii aia prosti ca is cu nasu pe sus ca si franceza se vorbeste ca si germana:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMar Dec 08, 2009 7:59 am

Bill plange - fanii sangereaza 916633 chiar ca is prosti parinti;)Bill plange - fanii sangereaza 916633..tare asta:))
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMar Feb 09, 2010 8:24 am

ce frumos Bill pune atata suflet in melodiile lui
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza EmptyMier Feb 10, 2010 7:20 am

Dap...idem Stefania:Xich liebe dich Bill:D:X
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill plange - fanii sangereaza Vide
MesajSubiect: Re: Bill plange - fanii sangereaza   Bill plange - fanii sangereaza Empty

Sus In jos

Bill plange - fanii sangereaza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente