All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel vine în România

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Apr 21, 2009 7:02 am

Membrii trupei Tokio Hotel au anunțat că vor concerta în România, în 2009, în cadrul unui interviu în exclusivitate acordat postului MTV România.

După ce au primit mult râvnitul trofeu MTV la Europe Music Awards 2008, membrii trupei Tokio Hotel au stat de vorbă în culise cu VJ Ela, căreia i-au povestit, în premieră, despre concertul pe care îl vor susține în România, în 2009.

Interviul va fi difuzat luni, 10 noiembrie, de la ora 21.30, la "MTV News".

"Băieții de la Tokio Hotel sunt foarte simpatici și cu un simț al umorului bine dezvoltat. Când le-am spus că au foarte mulți fani în România, s-au bucurat foarte tare și au dorit să le transmită, prin intermediul MTV, că la anul vor scoate un nou album și că vor veni să concerteze în România", a spus VJ Ela.



Tokio Hotel vine în România Tokio-hotel



Tokio Hotel vine în România (Imagine: Mediafax Foto/AFP)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyDum Noi 15, 2009 4:09 am

sper sa vina...deci...de-abia astept:X
Sus In jos
kat2108
kat2108
User Neactiv

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 03/01/2010Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyLun Ian 04, 2010 10:13 am

off. se pare ca nu mai vin de heehee. poate in partea a doaua a lu 2010 . plis venitzi
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Ian 05, 2010 6:57 am

Nu stiu ce sa zic....nu cred ca vor venii anul acesta...dar daca tot vin ar fi frumos
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Ian 05, 2010 7:01 am

super..sper sa vina tokio hotel la noi Tokio Hotel vine în România 50932 si mai ales sa nu plece de aiki k traume!!!
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Ian 05, 2010 10:00 pm

daca vin in Romania sper sa ma lase mama sa merg la concert :"> Tokio Hotel vine în România 916633 Tokio Hotel vine în România 50932 ...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Ian 06, 2010 2:09 am

Ar fii prea frumos sa vina,noi am incercat trimitzand petitzia.

Sa vina ei si atunci nu pot sa cred ca nu o va lasa parintii la concertul lor.Ar fi bine sa incepetzi sa punetzi bani deoparte pt bilet si pt cheltuielile de rigoare.
Sa speram ca vin ,sperantza moare ultima.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Ian 06, 2010 6:20 am

Tokio Hotel vine în România 750519 nu mai mancam la scoala Tokio Hotel vine în România 750519 pentru acel concert....ehh..ne dau parintii si ii dam inapoi cand vom avea salariu Tokio Hotel vine în România 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Ian 06, 2010 9:39 am

Doamne:| ... mai bine un stomac sanatos decat sa mergi la un concert:| ... si ma rog...lasati chipsurile, cola, suc acidulat, fast-food...si mancati un corn sau sau sandwich de acasa sau niste fructe la scoala decat ce va luati de obicei...si apa plata sau minerala cel mai bine sau suc natural .... ganditiva si la sanatate nu doar la concerte si tokio hotel...acum vorbesc serios...doar nu vreti la spital:|...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Ian 06, 2010 10:00 am

Tokio Hotel vine în România 750519 iiipp....pacat.. eu manank numai mancare nesanatoasa Tokio Hotel vine în România 50932 adik:chipsuri,beau cola Tokio Hotel vine în România 750519 si multe altele Tokio Hotel vine în România 50932
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyJoi Ian 07, 2010 4:49 am

eu imi iau sandwich de acasa Tokio Hotel vine în România 50932 ...si nu mai dau banii pe prostii Tokio Hotel vine în România 50932 ...
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyVin Ian 08, 2010 4:12 am

Kristine a scris:
Ar fii prea frumos sa vina,noi am incercat trimitzand petitzia.

Sa vina ei si atunci nu pot sa cred ca nu o va lasa parintii la concertul lor.Ar fi bine sa incepetzi sa punetzi bani deoparte pt bilet si pt cheltuielile de rigoare.
Sa speram ca vin ,sperantza moare ultima.

Auzi dar voi v-ati gandit vreodata, oare fanii astia din Romania de care ziceti voi, sunt cu adevarat fani? Adica in afara de voi cine a mai trimis petitia aia? Credeti ca isi dau interesul cum vi-l da-ti voi?

P.S. Am trimis si eu
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyVin Ian 08, 2010 9:06 am

mie imi este frica ca ei vor veni in Romania si eu nu voi merge la concert Tokio Hotel vine în România 676994 ...cum am mai spus...sper sa ma lase mama Tokio Hotel vine în România 750519 Tokio Hotel vine în România 50932 ...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Feb 09, 2010 8:20 am

da am mintit ca nu au venit .... Tokio Hotel vine în România 596966 noi ii asteptam nu \????
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Feb 10, 2010 7:19 am

..sigur ca ii asteptam...merem cu totii..la aeroport si ii asteptam:))...si le zicem sa intre pe forum..Tokio Hotel vine în România 471606)nooo glumesc..desi ar fi sooper:D:X
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyDum Feb 14, 2010 12:37 am

Da ar fi cel mai super lucru ....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMier Feb 24, 2010 11:25 am

yupy...vin...*a trecut anu* poate vin anu asta *astept.....* nu crd k o sa vina...multi germani urasc tara asta Tokio Hotel vine în România 63219...cu atatia tigani [scz dak snt rasista] si cocalari....prosti....mi'e rusine k snt romank... mda acum o sa imi sariti in cap pe tema asta...da' sincer...niciodata nu v'a fost rusine sa va recunoaste'ti nationalitatea? Tokio Hotel vine în România 63219
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România EmptyMar Ian 11, 2011 8:25 pm

a mai trecut un an si nu au venit, eu inca mai cred in speranta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tokio Hotel vine în România Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vine în România   Tokio Hotel vine în România Empty

Sus In jos

Tokio Hotel vine în România

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente