All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Aug 22, 2008 1:53 am

Tom Kaulitz este fratele geaman al lui Bill Kaulitz, chitaristul trupei Tokio Hotel. S-a nascut pe data de 1 septembrie 1989 în Leipzig, Germania. După divorțul părinților, când gemenii aveau 7 ani, s-a mutat împreună cu mama și cu fratele său într-un sat apropiat de Magdeburg, Loitsche. Mama lui s-a recăsătorit cu un chitarist,a unei trupe germane rock, Gordon Trumper, astfel a cunoscând Tom pasiunea pentru chitara. În curând invată să cânte foarte bine asa că pune bazele unei noi trupe impreuna cu Bill,alaturi de Gustav si Georg, numita Devilish. Înca fără succes, concertau in mici cluburi din Magdeburg, până când, Bill a participat la un concurs "Star Search", pe care l-a castigat,remarcandu-se astfel in fata unui important producator, Petter Hoffman, care le-a facut rost de un contract cu casa de discuri Universal Music, astfel nascandu-se Tokio Hotel. Tom, deși chitarist într-o trupă rock, este un fan al muzicii hip-hop,având un stil total diferit fată de ceilalti colegi ai săi. Adoră sa poarte sepci, tricouri largi și pantaloni baggy, normal, bandanele fiind nelipsite si sneckersi.

Pentru ca nu are o prietena stabila,declara ca nu se da in laturi de la one night stand-uricu fanele.S Referitor la acest subiect declara intr-un interviu:" nu mai stiu cate au fost,nu-mi mai amintesc". Stilul sau este unul urban,diferit de cel al frateui sau.Combina elemente rock,raggae (pierce-ing-uri si dread-uri) si hip-hop (haine largi, sneakersi si sepci XXL). Si in materie depreferinte muzicalecei doi frati se deosebesc ,cu toate ca si Tom este atras de trupe precum Aerosmith,sau AC/DC.Preferatii lui raman insa Sammy Deluxe si Bushido. Adora graffiti-ul,fotbalul, artele martiale si basketul dar pasiunea sa numarul unu ramane chitara,de care este nedespartit si la care repeta zilnic.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Margarina Vesela
User Avansat
User Avansat

LeuMaimuta
Varsta : 31Data de inscriere : 23/08/2008Numarul mesajelor : 5Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptySam Aug 23, 2008 10:16 pm

Tom :heart: the best:*
Sus In jos
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Sept 03, 2008 10:58 pm

Tom Kaulitz Tom2xy9


[size=18]Biografie:
Tom Kaulitz este fratele geaman al lui bill kaulitz , este chitaristul trupei tokio hotel. S-a nascut pe data de 1 septembrie 1989 in leipzig germania. Dupa divortul parintilor, cand gemeni aveau 7 ani, s-a mutat impreuna cu mama si cu fratele sau intr-un sat apropiat de Magdeburg, Loitsche. Mama lui s-a recasatorit cu un chitarist, astfel cunoscand Tom pasinuea pentru chitara. In curand invata sa cante foarte bine asa ca incepe o trupa impreuna cu Bill, numita Devilish. Inca fara succes , concertau in mici cluburi din Magdeburg , pana cand , intro seara ii cunosc pe Georg si Gustav , astfel nascandu-se Tokio Hotel.Tom desi chitarist intro trupa pop-rock ,este fan al muzicii hip-hop ,avand un stil total diferit fata de ceilalti colegi ai sai. Adora sa poarte sepci, tricouri largi si pantaloni baggy, normal bandanele fiind nelipsite .




Tom Kaulitz Tom_Kaulitz_Wallpaper_by_Chellie_Cupcake
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
kry3n*lov3*tom
kry3n*lov3*tom
User Avansat
User Avansat

Balanta
Varsta : Data de inscriere : 08/09/2008Numarul mesajelor : 9Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyLun Sept 08, 2008 8:57 pm

Tom Kaulitz e cel mai tare


:X:X:X


wayy...

cel mai dragut ...dintre toti


ich liebe dich tom :X:X:X
Sus In jos
http://www.tokiohotel4everthb.piczo.com
avatar
Funcky Girl
User Neactiv


Varsta : Data de inscriere : 11/09/2008Numarul mesajelor : 1Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyDum Sept 14, 2008 4:17 am

dap...cu siguranta the best.....love this boy:-*
Sus In jos
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Noi 07, 2008 11:44 pm

:765: :x
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Dec 04, 2009 6:01 am

GERMENII Kaulitz:))
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Dec 04, 2009 6:58 am

Total diferit fatza de Bill k fire,la gusturi vestimentare,la atitudenea lui fatza de fete(nu refuza o noapte de,,zbenguiala"),dar chiar dak se cearta cu Bill din diverse motive ,ceeace e si normal mai ales k sunt si gemeni,cei 2 frati Kaulitz nu pot sta mult departe unul de celalalt sau certati,exemplu accidentul de masina a lui Bill,Tom a fost ingrijorat pt fratele lui.am fost noi dar ce o fi fost in sufletul lor...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Dec 04, 2009 8:54 am

Kristine, acum crezi ca ei se mai cearta asa cum era inaite?...au 20 ani...eu nu cred ca se mai cearta:P
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptySam Dec 05, 2009 12:19 pm

mdea..eu cred ca se cearta..ptr ca sunt frati..toti frati se cearta....crede-ma..mai ales ca sunt si GERMENII:x..niste GERMENII foarte draguti...love bill und tom kaulitz:X
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptySam Dec 05, 2009 2:48 pm

Eu nu am un frate ,nici sora,dar ei doi nu trebuie neaparat sa se certe hai sa zicem k au discutii contradictorii si stiti de ce cred asta pt k lucreaza impreuna ,iar din astfel de discutii cand unul vine cu o idee celalat il conrazice si asa mai departe ...mai lasa unul ,mai complecteaza celalat si pana la urma iese ceva bun daik o viitoare melodie.
Oricum Tom cu glumele lui ,eu cred k il afecteaza pe Bill care se vede k se abtine sa nu ii raspda.
Dar adevarul e k nu a mai fost postat nimic nou pe net din spatele scenei,din micile lor peripetii,mai e putin si incepe turneul si atunci poate o sa vedem cum se mai inteleg
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyDum Dec 06, 2009 6:21 am

Si eu st sg la parinti........dar e normal sa se certe asa fac fratii kiar si la 20 de ani....se cearta mama si unchiul meu dar ei........orikum cearta lor e constructiva vocea lui bill si sound-ul de kitara al lui tom fac mel lor atat de speciale....iar legatura intre gemeni e una deosebita.........bill a recunoscut ca uneori are aceleasi vise ca si tom.....tare nu?
Orikum mie imi place faza de la gradinita cand skimbau tricourile cu numele...saraca educatoare
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyDum Dec 06, 2009 8:51 am

Tom Kaulitz 750519..ffoarte "sme cheri"Tom Kaulitz 563536.. faza cu tricourile:))..
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyLun Ian 04, 2010 7:58 am

pey daca la gradinita disperau educatoarea...........at mie mila da profii lor Tom Kaulitz 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyLun Ian 04, 2010 8:06 am

sunt sigur ca nu erau rai Tom Kaulitz 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMar Ian 05, 2010 3:00 am

normal dar probabil k erau enervanti .......pt profi Tom Kaulitz 750519 ...ceea ce e ffffff bn
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMar Ian 05, 2010 6:52 am

katya_TH a scris:
normal dar probabil k erau enervanti .......pt profi Tom Kaulitz 750519 ...ceea ce e ffffff bn


Cu ce sa fie enervanti?daca eram niste elevi super cuminti...? Tom Kaulitz 94821?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMar Ian 05, 2010 6:59 am

Tom Kaulitz 94821 nu scria intr-o biografie ca au fost despartiti in nush ce clasa ptr ca le fakeau farse la profi ? Tom Kaulitz 63219
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMar Ian 05, 2010 7:18 am

pff...nu neaparat sunt adevarate...ma rog...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Ian 06, 2010 5:04 am

Noi imagini, încă nevăzute de lume, au apărut de câteva zile pe internet, cu gemenii Bill și Tom Kaulitz de la Tokio Hotel.

Fotografiile au fost date într-o emisiune de postul german RTL.

Se pare că în copilărie cei doi aveau probleme la școală mai ales din cauza lookului lor, încă de pe atunci cam extravagant. Tatăl lor vitreg avea la el bâta de baseball atunci când îi lua de la școală de frică să nu fie bătuți.

Dacă la început erau îmbrăcați identic, ca orice gemeni de altfel, mai târziu aceasta avea să devină o problemă, cei doi formându-și stiluri diferite. Cei doi au optat pentru stiluri care nu erau tocmai în ton cu ceea ce purta majoritatea, având chiar probleme la școală din cauza aceasta.

Bill povestește că nici profesorii nu erau înțelegători. La un moment dat un profesor i-a interzis să mai vină la ore machiat și cu piercinguri.

Ca o ironie a sorții, astăzi brandul lor stă tocmai în felul în care arată, dincolo de muzica pe care o fac.

Și vă mai mirați că muzica lor are conotații sumbre? Păi anii de școală trebuie să fi fost o provocare serioasă pentru Bill și Tom.

si pozele....
Tom Kaulitz Tom-bill-kaulitz
Tom Kaulitz Tom-bill-kaulitz-pekes-bdlt-1
Tom Kaulitz Tom-bill-kaulitz-pekes-bdlt-3
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Ian 06, 2010 5:07 am

se pare k nu erau tocmai cuminti......nimic neobisnuit pt ei
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Ian 06, 2010 5:34 am

Stirea e deja veche, dar multumim
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Ian 06, 2010 1:57 pm

Ei nu au fost cu mult deosebiti de alti copii,elevi ,poate doar faptul ca erau vedete au fost invidiati si in timpul scolii.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptySam Ian 09, 2010 1:00 am

mda au fost copii normali inainte de problemele aduse de a fi vedte intr-o scoala.........si asa au terminat scoala in particular........mai bn pt toti Tom Kaulitz 50932
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyMier Feb 17, 2010 9:00 am

am si eu o poza cu Tom si Bill decand erau mici:D
Tom Kaulitz Twpheclavwqkegsxjpy
Sus In jos

Continut sponsorizat




Tom Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz Empty

Sus In jos

Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente