All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Teenage Dream

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CrazyKido
CrazyKido
User Neactiv

CapricornMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/01/2012Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Teenage Dream Vide
MesajSubiect: Teenage Dream   Teenage Dream EmptyMar Ian 10, 2012 7:18 am

Primul fic deci nu evti asteptari prea mari Teenage Dream 432988


Povestea se contureaza in jurul celor doua personaje principale Zoey si Jack,la inceput doi necunoscuti,destinul ii uneste si le pregateste o poveste de dragoste minunata.Actiunea se petrece la liceul North High intr`un mic orasel din America de Nord intitulat sugestiv SUmmerville pentru vremea calduroasa.In cele ce urmeaza va voi descrie personajele

Zoey Villegar

Zoey este o tanara independenta,majoreta sefa a scolii,genu de fata care este dorita de toti baietii dar si un pic fitoasa si cu capul in nori,ea este o fire foarte prietenoasa si nebunatica placandiu petreceriile pana in zori.
Varsta:16 ani
Zodie:Leu
Activitati favorite:Sport,shopping,iesie cu prietenele,party si studiat
Ce nu ii place:looseri,persoanele prea lente si mincinosii

Jack Smith

Jack este elevul nou la North High transferat din California,tipul baiatului simpaticcu un farmec aparte bine facut dar un pic tocilar si lipsit de incredere,foarte timid dar si de treaba
Varsta:16 ani
Zodie:capricorn
Activitati favorite:Chitara,pian,jocuri pc,invatat,
Ce nu ii place:Ipocritii,minciuna si prefacutii

Povestea noastra incepe in noul an scolar cand Jack soseste la scoala..

J:Off..inca un liceu nou oare cand o sa terminam cu mutatu..

Deodata jack o zareste pe Zoey si ramane inghetat acesta se opreste pentru o clipa ceea ce face sa se izbeasca de ea si sa scape cartiile..

Zoey:Ce e cu tine doamne..nu vezi pe unde mergi?! hmph
Jack:Scuze...*ii ridica cartiile*
Zoey:Tu trebuie sa fii noul elev..o sa ma asigur ca ju o sa ai un viitor prea stralucit aici *pleaca*
Jack:............(in sinea lui) este asa perfecta..

Sfarsitul prologului..astept pareri si multumesc de atentie Teenage Dream 471606

Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Teenage Dream Vide
MesajSubiect: Re: Teenage Dream   Teenage Dream EmptyMar Ian 10, 2012 7:25 am

zoey seamana cu mine(mr cand aveam si eu fite etc:)))),prevad ca Zoey o sa fie cu Jack
Si sa pui linii de dialog sa nu mai scri numele,daca vrei
Next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Teenage Dream Vide
MesajSubiect: Re: Teenage Dream   Teenage Dream EmptyMar Ian 10, 2012 9:07 am

Dragut. next.
In viziunea mea s-au format deja personajele si... arata super.
Uite...
Teenage Dream 5cesk0
Teenage Dream 9an58k
Teenage Dream 1zykf1c
Teenage Dream Dqk8y

Teenage Dream 50932 Ma rog... pune si tu poze cu personajele, te rog Teenage Dream 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Teenage Dream Vide
MesajSubiect: Re: Teenage Dream   Teenage Dream EmptyMar Ian 10, 2012 10:37 am

de unde stiu eu asa de bine numele Zoey....a din Vampire Memories Series Teenage Dream 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Teenage Dream Vide
MesajSubiect: Re: Teenage Dream   Teenage Dream Empty

Sus In jos

Teenage Dream

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente