All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) EmptyVin Iun 24, 2011 11:14 pm

Liderul formatiei Tokio Hotel, Bill Kaulitz, le-a dat gata pe fanele sale, dupa ce a aparut la un eveniment cu un look nou, mult mai masculin si mai sexy decat inainte.

Bill Kaulitz a fost de nerecunoscut la un eveniment din Los Angeles. Cantaretul s-a prezentat cu un pierce nou in buza, cu tatuajul de pe trunchi la vedere si nu in ultimul rand cu barba, ceea ce i-a dat un aer masculin, sexy si atragator, noteaza presa din Germania.

Cat despre Tom, acesta a fost intotdeauna mai `baietas`, asa ca orice schimbare trece aproape neobservata la el. Porecla lui in State este `L.A. Guy`. Cei doi gemeni si-au cumparat o casa in L.A. si de multe ori pot fi gasiti in West Hollywood, in timp ce ceilalti doi colegi de trupa nici nu vor sa auda de mutare in America.

Iubitele lui Gustav si Georg sunt in Germania, iar cantaretii nu vor sa stea departe de ele, informeaza revista Glamour din Germania.

Potrivit unor zvonuri, Tokio Hotel ar fi castigat nu mai putin de 500.000 de euro pentru un recital de 10 minute, sustinut in Moscova, in conditiile in care in ultimele luni nu au scos nimic nou.

Ce ziceti de noul look al lui Bill Kaulitz? Ii sta bine?



Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) 256y8gw
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) EmptySam Iun 25, 2011 5:05 am

de i-ar creste barba mai deasa:)), o am eu mai deasa decat el:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) EmptySam Iun 25, 2011 6:25 am

imi plk cum ii sta Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) EmptyJoi Iun 30, 2011 5:29 pm

Si mie imi place cum ii sta. e mai masculin, dar nu-l mai recunosti deloc.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) EmptyVin Iul 01, 2011 3:20 am

iw?!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)   Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze) Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz le da gata pe fane cu noul sau look (poze)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente