All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyVin Aug 22, 2008 12:44 am

Bill Kaulitz, cunoscut și ca Drinni (n. 1 septembrie 1989, în Leipzig, Germania) este solistul formației rock Tokio Hotel din Germania.

Până acum, împreună cu formația, a realizat 5 albume:

* Devilish (acest album a fost scos atunci când se numeau Devilish)
* Schrei (Țipă!)
* Schrei: So laut du kannst! (Țipă! Cât de tare poti!)
* Zimmer 483 (Camera 483)
* Scream (Țipă)

Bill a dat voce personajului Arthur (personaj principal) din „Arthur și Minimoys”, un film de desene animate, care rulează la cinematografele germane încă din ianuarie.

Bill a copilărit în Loitsche, Magdeburg, împreună cu fratele său Tom. Alături de acesta a descoperit tainele muzicii rock. Cei doi au fost influențați de tatăl vitreg, Gordon Trumper, chitarist într-o formație rock germană. Bill cântă și compune de la vârsta de 7 ani și s-a făcut tot timpul remarcat prin look'ul său mai ciudat. După ce a participat la o petrecere de halloween unde a fost deghizat în vampir, a descoperit că dermatograful și stilul dark îl prind bine.

Printre trupele sale preferate se numără: Green Day, Coldplay, Keane sau Nena. Nu are un idol cu toate că există unele formații care l-au influențat de-a lungul carierei. Afirmă că nu îi place deloc stilul fratelui său și se bucură de faptul că sunt foarte diferiți. Spre deosebire de Tom, Bill este sensibil și crede în dragostea adevărată. Pentru el, fata ideală trebuie să aibă chip drăguț, mâini frumoase (să nu-și roadă unghiile), formele corpului bine definite, să fie sinceră (e foarte gelos) și misterioasă. Nu și-a găsit marea iubire, dar încă o caută. Nu vrea să discute despre relațiile sexuale, iar despre primul sărut spune că s-a petrecut la 9 ani, când el și cu Tom s-au sărutat cu aceeași fată, dar i s-a părut oribil. De la începuturile formației și până acum Bill și-a schimbat de câteva ori look-ul, trecând de la un păr scurt și țepos, cu un breton în stil manga, la păr lung cu șuvițe albe, frizura pe care o are și în prezent. Până acum, cel mai mare vis pe care Bill și l-a împlinit alături de trupă a fost concertul pe care l-au susținut în Tokyo, orașul care dă numele formației.

Îi plac inelele, brățările, lanțurile ciudate accesoriile, cât mai multe în general. Este pasionat de tatuaje și pierceing-uri. Are 3 tatuaje (unul pe ceafă-logoul trupei, unul pe abdomen-3 stele și unul pe mână-Freiheit89=Libertate89) și 2 pierceing-uri (unul în limbă și unul în sprânceană). Recunoaște că nu se pricepe la administrarea banilor deoarece e foarte cheltuitor, mai ales când vine vorba de haine. Garderoba lui Bill este plină de tot felul de articole vestimentare pe care ori și le cumpără, ori le crează singur. Îi place moda, și afirmă că, dacă nu ar avea o carieră în muzică cu siguranță s-ar îndrepta spre modă, unde l-ar prinde foarte bine rolul de designer vestimentar.



*(sursa wikipedia)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Margarina Vesela
User Avansat
User Avansat

LeuMaimuta
Varsta : 31Data de inscriere : 23/08/2008Numarul mesajelor : 5Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptySam Aug 23, 2008 10:17 pm

Bill.. :heart: foarte dragutz si el
Sus In jos
kry3n*lov3*tom
kry3n*lov3*tom
User Avansat
User Avansat

Balanta
Varsta : Data de inscriere : 08/09/2008Numarul mesajelor : 9Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyLun Sept 08, 2008 8:59 pm

super baiat Bill Kaulitz 50932 ..il ador :heart: :heart: :heart: defapt...pe toti Bill Kaulitz 50932
Sus In jos
http://www.tokiohotel4everthb.piczo.com
kaulitzuck
kaulitzuck
User Neactiv

ScorpionMaimuta
Varsta : 31Data de inscriere : 09/09/2008Numarul mesajelor : 1Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMar Sept 09, 2008 2:17 am

Ii ador pe cei de la TH...imi place fff mult stilul lui Bill. :heart:
Sus In jos
avatar
me-candy
User Neactiv


Varsta : Data de inscriere : 11/09/2008Numarul mesajelor : 1Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyVin Sept 12, 2008 7:45 pm

Caracterul...

...Bill este hotarat si stie ce vrea. Pe de alta parte este si foarte
sensibil. "Urasc ca alti oameni sa-mi spuna ce sa fac!". Cand isi pune
ceva in cap, nu se lasa pana nu reuseste.Cel mai bun exemplu: din cauza
stilului sau, Bill avea deseori probleme la scoala. Insa acestea nu-l
afectau. "Nu ma las umilit. Stiu sa-mi pastrez firea in fata jignirilor
aberante!". Un adevarat exemplu! Totusi, Bill nu este absurd
incapatanat: "Cand am probleme,cer ajutoul celorlalti!". In dragoste
este timid. "Imi trebuie mult timp pana sa ma deschid fata de cineva.
Daca o fata se poarta urat cu mine, atunci devin un strain!".



Stilul...

...stilul lui Bill este cool si a lansat un nou trend! El poarta
adesea tricouri americane,tenisi (Nike sau Adidas) si jeansi tociti.
Mainile lui sunt pline de bratari foarte cooldin piele, uneori poarta
manusi fara degete foarte cool, iar pe degete are inele bizare.Bill isi
creeaza singur majoritatea hainelor.



De ce e atat de atragator...

...zambete misterioase, privire patrunzatoare cu ochi caprui - Bill
este un tip de care te indragostesti repede si nu mai vrei sa-i dai
drumul. In spatele aspectului groovie se ascunde un tip romantic.
Fetele se simt atrase de latura sa artistica si se simt intelese de el.
In plus, aspectul sau transmite si cateva unde de erotism. Pe scena isi
exprima liber sentimentele.Multe fete si-ar dori sa aiba un prieten
atat de sensibil ca Bill...



Carisma...

...uneori delicat, alteori dur sau nedecis - Bill este inconjurat
de o aura magica, care se potriveste perfect cu personalitatea sa. In
fotografii pare cool si introvertit, nu rade si adopta pozitia
razvratitului. Pe scena insa explodeaza precum un vulcan. Cand Bill
intra in actiune, nu mai poate sa-l opreasca nimeni. Este inteligent,
convingator, rade mult si vorbeste ca o moara stricata.Aceste
contradictii il fac pe Bill atat de fascinant...
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptySam Sept 13, 2008 2:49 am

deci baiatu' asta e sooper shi imi place moolt, mai ales personalitatea shi look'ul Bill Kaulitz 50932
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Noi 05, 2008 5:04 am

[b][i] BiLl EsTe sUpEr iMi PlCe mOoLt sI MiA PlKuT fFf mOoLt Bill Kaulitz 50932 ((L)Bill Kaulitz 494856:X:*Bill Kaulitz 89226)))

[img][/img]
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Noi 05, 2008 5:09 am

Bill Kaulitz Bill_Kaulitz--large-msg-120742475742
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Noi 05, 2008 6:23 am

dar ce acum nuti mai place???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyVin Noi 07, 2008 11:43 pm

I LOVE BILL ! :x :86776: :d4gdfhdhf: :oyuytgffffffff
Sus In jos
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptySam Feb 28, 2009 12:52 am

QRAN a scris:
dar ce acum nuti mai place???

ba da :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: doar ca la inceput cand ii cunoscusem eu ERAM DEPENDENTA DE EL vorbeam numai de el :rtyee: :rtyee: ...orce dicurs care il faceam era despre el ... : " da si bill e asa.. " :rtyee: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776:
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
lil kitty
lil kitty
User Avansat
User Avansat

LeuCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 13/11/2009Numarul mesajelor : 7Localizare : iashiJoburi/Distractii : muzik shi sportStare de spirit : bucuroasa

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyVin Noi 13, 2009 7:42 pm

Bill Kaulitz 494856 sa stii k nu esti singura kare il adora;)
pur shi simplu knd ma uit la el .....ii perfect
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyDum Noi 15, 2009 3:44 am

sooper articol....drinni;)).....
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyLun Dec 07, 2009 3:16 pm

Dupa ce am aflat k Bill a dublat vocea lui Arthur...1 lam cautat si in varianta germana,il aveam deja in engleza .Acum astept sa pot lua si Arthur si razbunarea lui Maltazard in germana binenteles.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMar Dec 08, 2009 8:04 am

Bill Kaulitz 820988..marfa;).eu nu am nikiunul.Bill Kaulitz 676994..am sa le iau..doar ca nu-mi mai merge ODC-ul:((
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Dec 16, 2009 3:43 pm

Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609

Drinni am reintrat aici si ma uitam la datele cand sa postat la aceasta tema de pe forum,a trecut mult timp de atunci(ma refer la data cand e facuta tema,oricum tu stai bn cu faptul k ai membri,k altele...au fost uitate,abandonate. Bill Kaulitz 63219
Sus In jos
EU
EU
User Activ

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 6:09 am

Am filmul...e tare de tot
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 6:14 am

Kristine a scris:
Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609 Bill Kaulitz 806609

Drinni am reintrat aici si ma uitam la datele cand sa postat la aceasta tema de pe forum,a trecut mult timp de atunci(ma refer la data cand e facuta tema,oricum tu stai bn cu faptul k ai membri,k altele...au fost uitate,abandonate. Bill Kaulitz 63219


da
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyDum Feb 07, 2010 9:14 am

Sa fim serioase Bill e prea bun la orice!
Are o voce superba,el e prea frumos si are o inima de aur,are cel mai bun frate geaman si o cariera de succes pana acum Bill Kaulitz 494856 .Plus ca e cel mai dulce si mai scump baiat de care am auzit pana acum!Bill Kaulitz 494856
Intr-un cuvant BILL KAuLITZ!!! Bill Kaulitz 494856
Sus In jos
InA TH LoVe TH
InA TH LoVe TH
User Neactiv

BalantaSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 3Localizare : romaniaJoburi/Distractii : scoala:((Stare de spirit : plicty

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyDum Feb 07, 2010 9:49 pm

Il iubesc enorm pe baiatul asta(fara suparare:D),are o voce superba,si e super talentat.Nu cred ca ati mai vazut pe cineva asemanator lui:X:X:X:X:X:X
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyDum Feb 07, 2010 11:27 pm

Hehe:XIch Liebe Dich Bill und Tom:x:D
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMar Feb 09, 2010 7:29 am

vad in Bill viitorul ..ce ar fii daca toata lumea s'ar comporta ca el ???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMar Feb 16, 2010 5:46 am

ar fi pace in lume Bill Kaulitz 750519
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Feb 17, 2010 8:57 am

adik..cine nu il iubeste pe Billu:Bill Kaulitz 494856:X
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz EmptyMier Feb 17, 2010 9:33 am

antifanii Bill Kaulitz 750519
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz   Bill Kaulitz Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente